Stowarzyszenie Złota Siarka zapowiada odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN – trwa zbiórka pieniędzy

Na swoim facebookowym profilu stowarzyszenie Złota Siarka, odpowiedzialne za organizację wyjazdów kibiców na mecze Siarki oświadczyło, że złoży odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

” Żeby wnieść odwołanie musimy wpłacić 1,5 tyś zł. Mamy na to 30 dni od daty otrzymania pisma z uzasadnieniem, czyli od piątku 29 listopada. Mam nadzieję że razem, gdy każdy dorzuci swoje „parę” groszy, uda nam się szybko zbliżyć do tej kwoty.

Podaję numer konta: (w tytule „kara+nick”)

Wojciech Doktor, 02 1020 4913 0000 9702 0115 6124

************************************

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła karę na klub Siarki Tarnobrzeg za niewłaściwe zachowanie kibiców Siarki podczas listopadowego meczu w Rzeszowie z tamtejszą Stalą (m.in. odpalenie rac w trakcie spotkania). – Na klub nałożono karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na pięć kolejnych spotkań Siarki oraz dodatkowo karę finansową w wysokości 3 tys zł – mówi w rozmowie z portalem NW24.pl Dariusz Dziedzic, wiceprezes klubu.

Oznacza to, że zorganizowana grupa kibiców Siarki nie będzie mogła dopingować swojej drużyny w meczach wyjazdowych z Radomiakiem Radom, Limanovią Limanowa, Motorem Lublin, Stalą Mielec i Zniczem Pruszków.

źródło: własne, Złota Siarka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x