Turniej piłkarski z okazji wielkiego finału V edycji akcji „Siarkowcy dzieciakom”

W poniedziałek 23 grudnia w tarnobrzeskiej hali MOSiR odbędzie się Wielki Finał akcji „Siarkowcy Dzieciakom 5”. Wydarzenie to przybierze postać turnieju piłkarskiego.

W turnieju wystąpią zespoły piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, Wisły Sandomierz, Wisłoki Dębica oraz zespoły reprezentujące kibiców tych drużyn. Drużyną specjalną biorącą udział w rozgrywkach będzie „Mateusz Borek TEAM”, w skład której oprócz znanego dziennikarza sportowego wejdą znani piłkarze: Tomasz Hajto, Arkadiusz Onyszko, Piotr Świerczewski, Tomasz Kłos, Jacek Bąk, Mariusz Kukiełka, Sławomir Majak, Marek Citko oraz Jacek Krzynówek.

Oprócz tego, gościem specjalnym będzie Jan Błachowicz, zawodnik MMA, międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej, który da popis swoich umiejętności. Dla wszystkich zebranych będą przygotowane również inne ciekawe atrakcje.

Pamiętajmy cały czas o tym, że organizujemy to wszystko w szczytnym celu, albowiem w tym roku pomagamy dwóm ośrodkom-Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej (tak jak w poprzednich edycjach), oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej.

Jako Stowarzyszenie „Złota Siarka” dołożymy wszelkich starań by to wydarzenie było jak najlepiej zorganizowane pod każdym względem. Mamy nadzieję że finał akcji przyciągnie bardzo szeroką publiczność, przez co na trybunach będzie panowała kibicowsko-rodzinna atmosfera.

Przypominamy również o puszkach na pieniądze rozstawionych w wielu tarnobrzeskich sklepach i lokalach, do których można wrzucać datki na akcję.

foto&info: Złota Siarka

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
f
6 lat temu

Nie lepiej taki turniej zrobić w sobotę lub niedzielę? Chyba że będzie on po 20.
I jeszcze dzień przed wigilią

do "f"
6 lat temu

wystarczy wysilić styki, nie w każdy dzień uda sie sciągnąć do Tbg takich ludzi.

siarkoholik
6 lat temu

Start o 17. Zapowiada się pilkarska uczta i komplet na hali

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x