Kadetki Siarki zakończyły rozgrywki w rundzie zasadniczej (fotoreportaż oraz video)

Po spadku drużyny tarnobrzeskich siatkarek z rozgrywek II ligi i braku funduszy na utrzymanie dyscypliny w Tarnobrzegu na tym poziomie rozgrywkowym, siatkówkę w Tarnobrzegu na arenie wojewódzkiej reprezentują młode zawodniczki występujące w kategoriach wiekowych kadetek i młodziczek.

W minioną sobotę rozgrywki w rundzie zasadniczej zakończyły kadetki Siarki, które w ostatnim meczu uległy zespołowi ze Stalowej Woli 0:2 (12:25, 19:25), ostatecznie zajmując ostatnie miejsce w drugiej grupie w rozgrywkach na szczeblu podkarpackim. W kolejnych spotkaniach drużyna kadetek walczyć będzie o miejsca 7-18.
Lepszymi wynikami mogą pochwalić się młodziczki Siarki, które obecnie zajmują piątą lokatę w rozgrywkach grupy podkarpackiej i wciąż zachowują szansę na awans do pierwszej, finałowej czwórki. Rundę zasadniczą młodziczki zakończą w styczniu 2014.

Głównym celem stawianym przed młodymi siatkarkami jest awans do rozgrywek w III lidze, jednak ze względu na ograniczone finanse, niewystarczające umiejętności i małe doświadczenie zawodniczek, cel ten jest odłożony w czasie. Obecnie klub planuje stworzenie trzeciej grupy, występującej w kategorii juniorskiej.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fan
6 lat temu

jak sie nazywaja śliczne siatkarki z numerem 5 i 13 ? 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x