Mikołajowe spotkanie z małymi pacjentami ze szpitala w Nowej Dębie

Pomocnicy Świętego Mikołaja z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim zorganizowali mikołajkowe spotkanie z małymi pacjentami z oddziału dziecięcego nowodębskiego szpitala. Młodzi Radni przygotowali symboliczne podarunki dla małych podopiecznych.

Każdy z małych podopiecznych otrzymał prezent oraz słodki upominek. Po kilku minutach świetlica szpitalna zmieniła się nie do poznania dzięki zrobionym ręcznie ozdobom, a na drzwiach zawisła piękną podobizna Mikołaja. Młodzi Radni wraz z Dyrektorem Szpitala Bogdanem Tomczykiem zwiedzili cały oddział oraz zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z dziećmi.

– Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy bardziej wrażliwi na potrzeby dzieci i możemy zobaczyć jak mali pacjenci dzielnie walczą z chorobą z uśmiechem na twarzy – mówili radni.

Na ręce Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim Dyrektor złożył serdeczne podziękowania za organizacje przedsięwzięcia oraz zaprosił na dalsze spotkania z dziećmi. Po nowym Roku Młodzieżowa Rada Miejska w Baranowie Sandomierskim będzie organizować „ Wieczorek z bajką” dla dzieci z oddziału dziecięcego.

tekst&foto: Katarzyna Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x