W najbliższy piątek najważniejszy mecz sezonu dla tarnobrzeskich tenisistek – wygraj wejściówkę

W piątek 20 grudnia, od godz.18 w tarnobrzeskiej hali MOSiR rozpocznie się ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzyń, w którym to tenisistki KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg podejmą rosyjski zespół Tyumen. Będzie to mecz decydujący o awansie do półfinału prestiżowej Ligi Mistrzyń.

Rywalki z syberyjskiego Tyumenia zajmują trzecią lokatę w grupie i jeśli pokonają 3:0 zespół Zbigniewa Nęcka, to one a nie tarnobrzeżanki znajdą się w gronie czterech najlepszych klubów tego kontynentu. – Zadanie jest jasne, grać na sto procent i nie kalkulować. Do szczęścia potrzebujemy niewiele, ale już kilka razy mieliśmy podobną sytuację, a jednak to rywalki się cieszyły zamiast nas – mówi Zbigniew Nęcek.

Organizatorzy meczu postawili tym razem na wsparcie młodych ludzi o „klasycznych” upodobaniach, zapraszając rzeszowski zespół Animato. – To będzie pierwszy kontakt z takimi artystami podczas sportowej imprezy. Mamy nadzieję, że usłyszymy „Speak Softly Love”, które wojowniczo nastroi moje zawodniczki, a z kolei Animato obiecało, że dopasuje repertuar właśnie pod mecz – dodaje tarnobrzeski szkoleniowiec.

To nie jedyna atrakcja dla kibiców. Sponsor KTS-u, firma SPAR ufunduje także pięć paczek dla najliczniejszych i najlepiej dopingujących szkół oraz upominki dla wychowanek tarnobrzeskiego klubu, trenowanych przez panią Tamarę Czigwincewę. Dodatkowo niektórzy kibice już zapowiedzieli, że na meczu pojawią się z … opłatkami. – Chcemy, aby to spotkanie miało wyjątkową oprawę, bo święta za pasem. Jednak mamy nadzieję, że w tym ferworze przygotowań do Bożego Narodzenia, wiele osób znajdzie chwilę, aby walczyć z nami o ten historyczny wynik – kończy Nęcek.

DLA NASZYCH INTERNAUTÓW MAMY 10 BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK NA TEN MECZ. WEJŚCIÓWKI OTRZYMA 10 PIERWSZYCH OSÓB, KTÓRE NA ADRES: redakcja(małpa)nadwisla24.pl nadeślą e-maila w tytule wpisując hasło „Liga Mistrzyń” – do e-maila należy dołączyć imię i nazwisko oraz numer telefonu.

info: KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg

video: Animato4StringzVocal

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x