Czy Tony Weeden pozostanie w Tarnobrzegu?

Jak podaje portal Probasket.sk.: „bardzo prawdopodobne jest, że Tony Weeden opuści w najbliższym czasie drużynę Jeziora Tarnobrzeg. Koszykarz poinformował bowiem o tym na swoim Twitterze”. Informacji tej nie potwierdza zarząd tarnobrzeskiego klubu.

 O odejściu zawodnika z tarnobrzeskiej drużyny pisze również prezydent Tarnobrzega na Twitterze: „Niestety po meczu z Asseco szeregi Jeziorowców opuści Tony Weeden, który przenosi się na Cypr. Jego miejsce zajmie inny Amerykanin

– Do tej pory nie wpłynęła do nas żadna oficjalna informacja od zawodnika o jego rezygnacji z gry w drużynie – tłumaczy dla portalu NadWisłą24.pl Bogusław Jarek, dyrektor sportowy Stabill Jezioro Tarnobrzeg. – Weeden ma ważny kontrakt w zespole, jeśli go zerwie, będzie musiał zapłacić karę – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ADHD
7 lat temu

Niezłe jaja, klub jeszcze oficjalnie nie ma informacji ale Mastalerz ma już nowego amerykańca w kieszeni, mógł od razu podać nazwisko 😀

Anna P.
7 lat temu
Reply to  ADHD

Czy prezydent miasta nie ma nic ważnego do roboty w mieście niż ćwierkanie na twisterze czy FB? Fajna fucha z kilkunastotysięczną pensyjką.

wacek
7 lat temu
Reply to  Anna P.

zamiast ściągać inwestorów do miasta, ściąga kolejnych murzynów do tej tragicznie grającej drużyny, za nasze pieniądze. mam nadzieje, ze to wszystko sie skonczy na jesieni i zostanie mu tylko gra komputerowa typu manager, skoro tak bardzo to lubi.

Zenon
7 lat temu

I to ma być poważny klub? Niech się ”zarząd” dalej bawi. W końcu mamy PLK to trzeba się cieszyć.

(-:
7 lat temu
blanc
7 lat temu

Na miejsce Weedena przychodzi Steve Rogers znany jako Captain America. To pewna wiadomość, kontrakt już został podpisany. Gość przylatuje do Polski w poniedziałek.

Sztygar H
7 lat temu

Dobry jako tako? Czy sam będzie wygrywał jak Captain America 🙂 Połowa sezonu za nami a my drużyny jeszcze nie mamy skompletowanej.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content