Koszulka Roberta Lewandowskiego, trening z piłkarzami Siarki, kolacje dla dwojga, serduszka… – aukcje i licytacje tarnobrzeskiego WOŚP

Tradycyjnie i w tym roku podczas tarnobrzeskiego grania nie zabraknie licytacji i aukcji.  A co w tym roku można dostać?

Po raz pierwszy w Tarnobrzegu, miłośnicy piłki nożnej, będą mieć okazję licytować udział w treningu wraz z piłkarzami II-go ligowej Siarki Tarnobrzeg. Wspólny trening pod wodzą trenera Tułacza, to nie lada gratka!

Wydawnictwo Stratus z Sandomierza przygotowało specjalnie dla nas 3 zestawy książkowe. Dwa z nich to niesamowity album o Sandomierzu, w którym przedstawiony jest z perspektywy „wczoraj i dziś”. Trzeci zestaw to książka o bohaterskim lotniku Josefie Františeku który latał w polskim Dywizjonie 303! To pozycja przygotowana z dedykacją dla miłośników lotnictwa i historii!

Któż w Tarnobrzegu nie zna wyjątkowej atmosfery Oberży Bocianówka? To wyjątkowe z niepowtarzalnym charakterem miejsce jest dobrym pomysłem na kolację dla dwojga w romantyczny wieczór. A czyż nie lepszy byłby wspólny pobyt w Agroturystyce w Baranowie Sandomierskim? To też dla nas przygotowali wspaniali właściciele Bocianówki!

Hit roku! Bez owijania w bawełnę, ten gadżet to perełka aukcji i licytacji tarnobrzeskiego Finału! A dlaczego? Bo w ciągu ostatnich kilku dni właściciel tej koszulki oraz autografu na niej widniejącego zrobił medialny szum na całym świecie. Proszę Państwa o to koszulka BVB z autografem Roberta Lewandowskiego!!! Czy to przypadkiem nie ostatnia taka koszulka?!

Dla miłośników teatru mamy specjalne wydanie albumu Barbórkowa Drama Teatralna 1998 -2007, z autentycznymi autografami występujących na XXXVI dramie aktorów… pośród nich Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Jerzy Bończak, Karol Strasburger

Kto z nas nie chciałby móc zasiąść na fotelu prezydenckim?! Prezydent Miasta specjalnie dla nas odda w jednodniowe władanie swój gabinet szczęśliwcowi, który wygra licytację!

Tarnobrzeżanom podobają się również gadżety przygotowane przez Fundacje. A więc dla nich specjalnie przygotowaliśmy takie perełki jak przepiękny zegar ścienny 22 Finału.., kalendarz ścienny na 2014 rok wraz z autografem dyrygenta – Jurka Owsiaka oraz kalendarz kieszonkowy/notatnik również z podpisem Jurka! A ponadto koszulki 22 Finału

Ten kto posiada psa, wie jak bardzo dużo serca potrafi taka psina nam oddać. A więc i my mamy coś dla naszych pupili. All inclusive usługa kosmetyczna dla psiaka, brzmi zachęcająco?

Przepiękne Złote Serduszko, podarowane tradycyjnie przez Zakład Złotniczy Pana Waldemara Wicher, również będzie do licytacji.

A to jeszcze nie koniec! Na bieżąco śledźcie stronę internetową WOŚP Tarnobrzeg, na której będą systematycznie umieszczane rzeczy, które będzie można nabyć na licytacji podczas finału oraz aukcji on-line!

info: WOŚP Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x