Tarnobrzeg: Rusza I edycja konkursu fotograficznego pt.,,Cztery pory roku”

Rusza I edycja konkursu fotograficznego pt. ,,Cztery pory roku” (rozpoczęcie styczeń 2014 – zakończenie 31 stycznia 2015 roku). Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii, przedstawienie piękna przyrody naszego regionu, wybranego dowolnie miejsca w swojej okolicy przez cztery sezony, poczynając od zimy poprzez wiosnę, lato i jesień. Organizatorem konkursu jest poseł PO Mirosław Pluta.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób lubiących fotografować otaczającą przyrodę. Każdy uczestnik składa cztery fotografie zgodnie z tematem konkursu, które tworzą całość tematyczną czyli zostały wykonane w każdej porze roku (zima, wiosna, lato, jesień) i przedstawiają to samo miejsce. Można dostarczyć trzy komplety prac od jednego uczestnika, przy czym każdy komplet przedstawia inne wybrane miejsce sfotografowane przez cztery sezony.

Zdjęcia muszą być wykonane samodzielne przez uczestnika konkursu i nigdzie wcześniej nie publikowane. Fotografie mogą być wykonane w różnych technikach fotograficznych. Uczestnik konkursu dostarcza zdjęcia do Biura Poselskiego w Tarnobrzegu w wersji elektronicznej (na płycie CD, zapisane w formacie JPG, TIFF, PSD).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 01.03.2015 roku.

Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na stronie internetowej Posła Mirosława Pluty. Zorganizowana zostanie wystawa przechodnia, prezentowana we wszystkich domach kultury na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego i Miasta Tarnobrzega oraz Gminy Padew Narodowa. Prace zostaną wydane też w formie albumu. Zostaną też przyznane I, II, III miejsca oraz wyróżnienia. Łączna pula nagród wynosi 1500 zł.

foto: Piotr Morawski (okolice Budy Stalowskiej)

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
6 lat temu

„zakończenie 31 styczeń 2015 rok” proponuję naprawę błędu na 31 stycznia 2015

vertigo
6 lat temu

konkurs trwa wyjątkowo długo…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x