Tarnobrzeg: Łamał zakaz stadionowy, odwieślili mu karę za rozbój

 20-letni kibic piłkarski z Tarnobrzega 35 razy łamał zakazy stadionowe. Sąd z tej przyczyny zarządził wykonanie zawieszonej mu kary za rozbój. Kibic trafi do zakładu karnego.

20-letni tarnobrzeżanin złamał zasady zachowania po meczu piłkarskim w Krakowie. Sąd ukarał go za to m. in. zakazem stadionowym, a wyrok obligował 20-latka do stawiennictwa w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu w dniach, w których rozgrywała mecze jego drużyna.

Ten sam mężczyzna jesienią 2012 roku na ulicy Moniuszki w Tarnobrzegu, wspólnie z dwoma kolegami zaatakował 62-letnia kobietę. Sprawcy, używając przemocy, zabrali kobiecie torebkę. Ich łupem padły pieniądze w kwocie 300 złotych, dwa telefony komórkowe oraz dokumenty. Mężczyźni uciekli.

Na ich trop wpadli tarnobrzescy kryminalni, zatrzymali 20-latka i jego dwóch rówieśników. Młodym mężczyznom przedstawiono zarzuty rozboju. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 12. Mężczyzna stanął przed Sądem Rejonowym w Tarnobrzegu, który skazał go na karę dwóch lat pozbawienia wolności z zawieszeniem jej wykonania na 3-letni okres próby.

Skazany za rozbój 20-latek w tym czasie nie stawiał się w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu w dniach, kiedy rozgrywane były mecze jego drużyny,  według policji, przebywał w tym czasie na stadionie. Nieprzestrzeganie zakazu stadionowego było przyczyną decyzji tarnobrzeskiego sądu, który zarządził wykonanie zawieszonej mu kary za rozbój. Kibic trafi do zakładu karnego.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kibicsnd
6 lat temu

Tarnobrzeskie „kibole” nie ma to jak napaść na 62 letnia kobiete. Podskocznie równym sobie. Buraki żrą ten ryż, oblegają OSIR a potem wyżywają sie na kobietach chyba dlatego że polowa to idioci bez wykształcenia.

zyta
6 lat temu
Reply to  Kibicsnd

Ależ ty durny jesteś człowieku

haha
6 lat temu

typowy tarnobrzeski hooligan 😀 na wyjazdy ruszyć się boją 🙂

(-:
6 lat temu
Reply to  haha

A gdzie dostał ten zakaz typowy nieuku? Alboś głupi albo ze stalowej.

Szczepek
6 lat temu

Doigrał się na własne życzenie. w ZK będzie miał czas zrozumieć swój błąd.

Batman
6 lat temu

gdyby ktoś zakładał tajną organizację oczyszczającą miasto z tych tępych jak żyletka polsilver kiboli to zgłaszam się na ochotnika.

Palownik
6 lat temu
Reply to  Batman

Amen Brachu!

siarkoholik
6 lat temu

dawaj batman na miasto. czekamy na Ciebie i Twoja zgraje 😉

hehehe
6 lat temu

Batman to wołaj jeszcze supermana albo Ch.Norrisa bo samemu to nawet zbroja Ci nie pomoże;-)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x