Sandomierz: Opel Astra dla policji

Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu otrzymała nowy, nieoznakowany pojazd marki Opel Astra. Oficjalne przekazanie kluczy do radiowozu odbyło się w minioną środę przy komendzie policji. Mobilne wsparcie dla funkcjonariuszy zostało współfinansowane przez samorząd miejski za pośrednictwem funduszu wsparcia Policji.

Symboliczne klucze z rąk władz miasta – Jerzego Borowskiego Burmistrza Sandomierza i Marcelego Czerwińskiego Przewodniczącego Rady Miasta odebrał mł. insp. Dariusz Chmielowiec Komendant Powiatowy Policji w Sandomierzu. Następnie ks. Wiesław Surma kapelan sandomierskiej policji poświęcił pojazd, życząc jak najlepszego użytkowania podczas służby.
Jak poinformował asp. Jacek Kulita rzecznik sandomierskiej policji, nowy radiowóz wyposażony w atrybuty pojazdu uprzywilejowanego trafił do komórki, która zajmuje się przestępczością gospodarczą.

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sandomierzanin
6 lat temu

Szczytem bezczelności i cwaniactwa jest wożenie d…y w nie oznakowanych samochodach i tylko wypatrywanie nawet najdrobniejszych przewinień. Ale cóż……….kasy w budżecie mało a i takie państwo nam się utworzyło że kradną na maxa i te nie oznakowane radiowozy gówno się mają do rzekomo poprawiania bezpieczeństwa na drogach.
Powinno być tylko i wyłącznie tak:
radiowóz oznakowany, lizak w łapie i stój przy aucie na mrozie, tyle na ten temat.
ps.
wlejcie mi za pieniądze podatników cały bak paliwa i sam z przyjemnością sobie powożę tyłek przez cały dzień, hehehehe
25 lat i emeryturka

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x