Magistrat zapraszając Dodę na Dni Tarnobrzega spełnia oczekiwania części mieszkańców

Informacja o występie Doroty Rabczewskiej podczas tegorocznych obchodów święta miasta wywołała sporo, niekoniecznie pozytywnych komentarzy. – Współpracownicy z którymi uzgadniam kwestie koncertów przekonują mnie, że to nie tylko mają się liczyć moje upodobania ale również upodobania mieszkańców – wyjaśnia prezydent Tarnobrzega zapytany przez nas o wybór tej artystki.

Jak przekonuje prezydent, koncert Dody to również dobry chwyt marketingowy, który przyciągnie sporą widownię.

– Frekwencja która ściąga masę osób nie tylko mieszkańców Tarnobrzega powoduje, że jeśli chodzi o organizację Dni Tarnobrzega stajemy się atrakcyjni dla firm zajmujących się cateringiem. Firmy te płacą nam coraz większe kwoty, podobnie jest z firmami obsługującymi wesołe miasteczko, podobnie jest z firmami które wizerunkowo – biznesowo wchodzą w organizacje czy to poprzez wystawianie własnego namiotu czy też poprzez darowiznę na rzecz miasta – wyjaśnia.

– Od trzech lat udaje nam się w bardzo znaczny sposób odciążyć budżet miasta od organizacji Dni Tarnobrzega (…), dzisiaj odciążając się możemy sobie pozwolić na współfinansowanie innych wydarzeń kulturalnych w mieście jak Jarmark Dominikański, jak Lato z Radiem, jak Satyrblues czy pomniejsze imprezy – dodaje.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto: https://www.facebook.com/officialdoda?fref=ts

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sudokek
6 lat temu

Jeśli tekst jest prawidłowy i cytowane są w szczegółach słowa -to znaczy mamy idiotę a nie prezydenta

X
6 lat temu
Reply to  sudokek

Poniżej tekstu masz całą wypowiedź prezydenta nagraną na video więc po co mieli by ściemniać? Zastanów się czy nie używasz zbyt mocnych słów.

vertigo
6 lat temu

Zauważyliście, że prezydencka pensja mu służy? Wygląda już prawie jak Jan na koniec kadencji.

wiking
6 lat temu

jedno jest pewne i to trzeba przyznać. w ten dzień nad Wisłą będzie najwięcej ludzi i o to chyba w ty wszystkim chodzi.

Zenon
6 lat temu
Reply to  wiking

W sobotę? Jeśli w niedzielę zawitają Golce, a jest to bardzo prawdopodobne to kłóciłbym się czy aby na pewno w sobotę będzie największa publika.

Ludwik
6 lat temu

Wielka ściema: „odciążony budżet miasta”, tylko koszty występu „gwiazdy” pokryją spółki, w których ma udziały magistrat, czyli Tarnobrzeskie Wodociągi, TTBS, ASA, Rejon Dróg Miejskich i inne wygrywające przetargi w mieście. Proszę mi udowodnić, że przykładowo sprzedaż wody wzrośnie z powodu wydatkowania kilkunastu tysięcy na marketing związany z Dniami Tarnobrzega.

figa
6 lat temu

Skoro tak nam hojnie płacą sponsorzy to czemu miasto na tym nie zarabia ale też wydaje kasę?

Kizia Mizia
6 lat temu

Panowie, nie wierzę, że nie będziecie chcieli pomacać królewny z Ciechanowa

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x