W piątek 7 lutego wieczór z tańcem indyjskim w Tarnobrzegu – wygraj wejściówkę

W piątek 7 lutego o godz.17 w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu odbędzie się drugi już “Wieczór z tańcem indyjskim”. Wykonawcą pokazów tańca będzie stalowowolski zespół tańca orientalnego Nimbooda.

Tancerki zaprezentują nowy program. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć tańce indyjskie i arabskie, oraz tańce z rekwizytami: lampionami, woalami, skrzydłami Izis, szarfami, wachlarzami. Podczas imprezy widzowie będą mogli również pomalować sobie dłonie henną oraz zrobić sobie indyjski makijaż oraz ozdobić czoło bindi, zapalić arabską fajkę wodną, skosztować indyjskich przysmaków oraz zrobić zakupy na orientalnym bazarze.

Bilety w cenie 15 i 10zł (bilety w cenie ulgowej dla dzieci do lat 12 i dla grup powyżej 5 osób) są już do nabycia w ŚDK.

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na występ. Wejściówki trafią do dwóch pierwszych osób, które na adres redakcja@nadwisla24.pl prześlą e-maila w tytule wpisując hasło “Nimbooda”. (w e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego). Zapraszamy do zabawy.

foto: Jakub Kozioł

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x