Tarnobrzeskie tenisistki w drodze po tytuł mistrzowski gromią rywalki z Częstochowy (fotoreportaż oraz video HD)

Tenisistki KTS Zamek – SPAR Tarnobrzeg nie zwalniają tempa w drodze po 23 tytuł drużynowego Mistrza Polski. W miniony czwartek podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka wygrały w Lidzbarku Warmińskim 3:0, dwa dni później w takim samym stylu pokonały we własnej hali rywalki z Częstochowy.

To był szybki pojedynek, w którym rywalki tarnobrzeskich tenisistek praktycznie przez całe spotkanie nie miały za wiele do ugrania przy stole. W pierwszej partii Jia Jun w niecałe dwadzieścia minut rozprawiła się z Katarzyną Nowocin, pozwalając rywalce na zdobycie zaledwie 15 małych punktów.
Zakończenie drugiej partii zapowiadało się również błyskawicznie, po dwóch partiach Kinga Stefańska prowadziła z byłą koleżanką klubową Katarzyną Ślifirczyk 2:0. W trzeciej partii niespodziewanie górą była Ślifirczyk, jednak już w następnej, wyraźnie podrażniona kapitan tarnobrzeskiej drużyny znokautowała rywalkę, która w ostatnim secie zdobyła zaledwie dwa punkty.
Bez najmniejszych kłopotów trzeci punkt dla KTS-u zdobyła Roksana Załomska, która w potyczce z Aleksandrą Piętą przeważała serwisem, odbiorem i grą ofensywną.

KTS Zamek – SPAR Tarnobrzeg – AZS AJD Częstochowa 3:0

Jia Jun – Katarzyna Nowocin 3:0 (2, 8, 5),
Kinga Stefańska – Katarzyna Ślifirczyk 3:1 (6, 9, -8, 2),
Roksana Załomska – Aleksandra Pięta 3:0 (5, 4, 4)

źródło: własne, KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x