Tarnobrzeg: Nad jeziorem powstanie zjazd linowy

Najdłuższy w Polsce zjazd linowy powstanie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. „Tyrolka” będzie mierzyć aż 520 metrów, a różnica poziomów wyniesie 20 metrów, co pozwoli uzyskać prędkość zjazdu do 60 km/h.

„Tyrolkę” wybuduje rzeszowska firma Cruxwall, specjalizująca się w budowie parków linowych. Firma wydzierżawiła już teren w pobliżu wyspy, złożyła wymagane dokumenty do uzyskania pozwolenia budowlanego i zleciła przygotowanie projektów. Zjazd powinien być gotowy na początku wakacji.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
siarkohoolik
6 lat temu

jaka cena tej „niezbednej”inwestycji? NONSENS! Trzeba boiska do pilki noznej, siatkowki, hotelu nad zalewem a nie jakiejs tyrolki…

sudokek
6 lat temu

ale sieczka komu to potrzebne? a pieniądze pójdą w h….j

Fix
6 lat temu

Ja myślę, że to będzie dobra atrakcja, zapewne sami spróbujecie chyba że cena będzie zaporowa.

walker
6 lat temu

Bardzo dobry ruch. Liczę że w niedalekiej przyszłości jezioro będzie wielkim ośrodkiem sportu i rekreacji z bazą hotelową. Gdzie każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze roku. W koło jeziora jest tyle miejsca że inwestycji sportowo-rekreacyjnych może powstać bardzo dużo. Im większa ich różnorodność tym większa atrakcyjność. Każdy znajdzie coś dla siebie a i przyciągnie to sporo gości z poza regionu.

siarkoholik
6 lat temu

jezeli to ma byc mini rolerrcoster to zwracam honor-dobry ruch. ale…

fatalna lokalizacja…

niemrawy
6 lat temu

Już jest więcej informacji na http://zipline.pl/tyrolka-tarnobrzeg

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x