Tarnobrzeskie Morsy na zjeździe w Mielnie (fotoreportaż)

28 osobowa grupa członków i sympatyków tarnobrzeskiego Klubu Bodymors uczestniczyła w XI Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Podczas zlotu, jednocześnie do Bałtyku wskoczyło 1.736 osób.

We wspólnej kąpieli udział wzięli miłośnicy morsowania z 227 miast, polskich, niemieckich, czeskich, szwedzkich, a jedna nawet dotarła do Mielna aż z Brazylii. Temperatura powietrza wynosiła 8 stopni, woda około 2-3 stopni.

Udział w zlocie relacjonuje jeden z jego uczestników Piotr Śledziona, autor fotoreportażu: Wyjechaliśmy 13 lutego o godzinie 21 z zaprzyjaźnionym Klubem Sopelek z Rzeszowa i po całonocnej jeździe o godzinie 13 byliśmy na miejscu. Po obiedzie kąpiel w Bałtyku oraz specjalnie przygotowanych baliach z ciepła wodą oraz sauną na świeżym powietrzu. Następnego dnia wieczorem wzięliśmy udział w wielkim balu 1000 morsów, który odbył się w miejscowej hali MOSiR. W niedzielne południe, po rozgrzewce na plaży 1736 osób wraz z nami weszło do zimnej wody Bałtyku to o 11 morsów i foczek więcej niż przed rokiem, a jeśli doliczyć do nich jeszcze osoby towarzyszące, to liczba uczestników zlotu sięgnęła 1.824 osoby. Dla kilku członków naszego klubu była to pierwsza kąpiel w morzu . Po kąpieli udaliśmy się plażą na obiad i o godzinie 15:00 wsiedliśmy do autokaru. Nad ranem o godzinie 4:00 wróciliśmy do Tarnobrzeg.

foto: Piotr Śledziona

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wels5
6 lat temu

A ja nigdy nie uwierzę, że te wygłupy mają na celu poprawę zdrowia. Gdyby tak było, to lekarze przepisywali by to na receptę. Koniec i kropka.

Szeryf
6 lat temu

Lekarz nie zapisz nic na czym nikt nie zarobi, biznes to biznes. Ludzie leczą się z nowotworów i cukrzycy za grosze lub całkiem darmo(głodówka) a oficjalna medycyna wydaje miliardy i przegrywa nadal leczy – najczęściej do końca życia – wystarczy poczytać w necie.

fan sportu
6 lat temu

Jak dla mnie to 2 liga, do tej najlepszej jeszcze troszkę brakuje dziewczynom. Nie da się ukryć ze te dziewczyny lepiej sie prezentują niż poprzedni zespół, mają ciekawe choreografie, fajne strone. Dużo im natomiast brakuje do poprzedniej grupy dziewczyn tańczących jeśli chodzi o te elementy czysto taneczne. Pani choreograf i te 3 dziewczyny z poprzedniego sezonu jeszcze jakos zdecydowanie na pierwszym planie, ale reszta młodych dziewczyn musi jak najwięcej czerpać od nich.

wels5
6 lat temu

No panowie fani „bodymorsów” . gdzie wasze zachwyty?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x