Ranił nożem syna, trafił do aresztu

59-letni mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Taką decyzję podjął sąd, wobec mieszkańca gminy Grębów, który w niedzielę wieczorem ranił nożem swojego 38-letniego syna. Ranny mężczyzna przebywa w szpitalu.

Trwa śledztwo zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, w którym 59-letni mężczyzna ranił swojego syna nożem. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 18, w gminie Grębów. Z ustaleń policjantów wynika, że nietrzeźwy ojciec zaatakował nożem swojego syna. 38-latek został zraniony w brzuch. Po zdarzeniu poszkodowany wybiegł z posesji i zaalarmował sąsiadów, którzy wezwali karetkę pogotowia. 38-letni mężczyzna trafił do szpitala, gdzie do chwili obecnej przebywa pod opieką lekarską.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 59-letni mieszkaniec gminy Grębów był pijany. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 2,32 promila alkoholu. Mężczyźnie przedstawiono prokuratorskie zarzuty. Za usiłowanie zabójstwa kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karę 25 lat pozbawienia wolności albo karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Dziś Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował, że 59-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x