Tarnobrzeg: Rozbój na stacji paliw

Kara, do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy podejrzani są o rozbój. Policjanci zatrzymali sprawców zaraz po zdarzeniu.

Do przestępstwa doszło wczoraj przed północą na jednej z tarnobrzeskich stacji paliw. Dwaj klienci stacji zostali zaczepieni przez dwóch mężczyzn. Jeden ze sprawców zaatakował mężczyznę, szarpiąc go i powalając na regały z produktami zażądał pieniędzy. Do szarpaniny dołączył jego kolega. Z interwencją pospieszył personel stacji, jednak napastnik był tak agresywny, że nie udało się go uspokoić. Wówczas pokrzywdzeni wydali napastnikom 100 złotych. Sprawcy z łupem pospiesznie opuścili stację oddalając się w nieznanym kierunku.

O rozboju zostali powiadomieni policjanci. Funkcjonariusze zaraz po zdarzeniu zatrzymali jednego z mężczyzn. Po kilku godzinach zatrzymali też drugiego sprawcę. Podejrzani mężczyźni są mieszkańcami Tarnobrzega w wieku 29 i 32 lat. Zostali oni przesłuchani, policjanci przedstawili im zarzuty. Za swoje czyny mężczyźni wkrótce staną przed sądem.

Dziś prokurator objął 29-letniego mężczyznę dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x