Tarnobrzeskie morsy nad Zalewem Janowskim (fotoreportaż)

W niedzielę członkowie tarnobrzeskiego klubu sportowego Bodymors wypróbowali jak morsuje się w Zalewie Janowskim. Amatorzy zimowych kąpieli z Tarnobrzega wzięli udział w Pierwszym Inauguracyjnym Morsowaniu w Parku Rekreacji ZOOM NATURY w Janowie Lubelskim.

Zimnej kąpieli zażyło około 70 osób,  obok członków klubu Bodymors nad zalewem pojawiły się morsy z zaprzyjaźnionych klubów: Sopelek Rzeszów, Lubelski Klub Morsów, Klub „Lodołamacze ” ze Stalowej Woli oraz Morsy z Krasnegostawu. – Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze, po rozgrzewce przeprowadzonej przez członków naszego klubu weszliśmy razem do wody – relacjonuje wydarzenie Piotr Śledziona, vice-prezes Klubu Bodymors Tarnobrzeg. – Po kąpieli zjedliśmy ciepły posiłek, wypili gorącą herbatkę i ogrzaliśmy się przy ognisku. Szczególne podziękowania należą się współorganizatorowi imprezy Pani Beacie Staszewskiej prezes Zoom – dodaje.

Wspólne morsowanie w Janowskim Zalewie zostanie wpisane w cykliczny kalendarz spotkań integracyjnych organizowanych przez Zoom Natura, kompleksu obejmującego ponad 10 hektarowy park rekreacyjny nad zalewem, piaszczystą, powydmową plażę ciągnącą się na przestrzeni 500 metrów. Na terenie parku znajdują się  pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością oraz park linowy.

foto: Beata Wilk-Śledziona

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kizia Mizia
6 lat temu

a co to za psychole?

wels5
6 lat temu

Zgadzam się z tobą Kizia Mizia!

janek
6 lat temu

Ciekaw jestem czy jakby prasa sie tym nie interesowała to by było tylu chętnych na moczenie jajek i cycków w zimnej wodzie. jakoś w innych regionach Polski np. na mazurach nikt sie tak nie reklamuje ze sie kapie w zimnej wodzie a u nas lansik na Morsa.. żenuła

kylu
6 lat temu
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x