Tarnobrzeg: Darmowe lekcje angielskiego

Ponad dwa i pół tysiąca tarnobrzeskich przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym może za darmo uczyć się języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej ePorti. Tarnobrzeg dołączył do ogólnopolskiej kampanii wyrównującej szanse edukacyjne dzieci. Program uruchomiony zostanie 10 marca br.

Platforma „eProti” to ogólnopolski projekt popularyzacji znajomości języka angielskiego wśród najmłodszych. Skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Oferuje w formie zabawy naukę języka angielskiego przez Internet. Każde dziecko uczęszczające do przedszkola i kl. I-III szkoły podstawowej otrzyma indywidualny login i kod dostępu, dzięki którym po zalogowaniu się na stronę internetową będzie mogło uczyć się języka angielskiego zarówno w szkole, jak i w domu. Również rodzice na bieżąco będą mogli śledzić postępy swoich pociech w nauce języka.

Internetowy kurs „eProti” został stworzony przez specjalistów języka angielskiego, grafików i dydaktyków. Zestaw zawiera 57 różnych gier edukacyjnych, które mogą być uzupełnieniem zajęć w szkole czy przedszkolu. W ramach realizacji projektu przeszkoleni zostaną także nauczyciele.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tyttlik
6 lat temu

Bardzo mi sie podoba ten kurs jezyka angielskiego.

Pasjonat angielskiego
6 lat temu

„Oferuje w formie zabawy naukę języka angielskiego przez Internet.”
Takie kursy powinny być także dla dorosłych. Wbrew pozorom

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x