Zaatakowali interweniujących policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie interweniując wobec grupy agresywnych osób użyli broni palnej. Emocji napastników nie ostudziły strzały ostrzegawcze, uspokoili się dopiero po oddaniu strzału w kierunku jednego z agresorów.

Zdarzenie rozegrało się około wczoraj, godziny 1.30 na jednej ze stacji paliw w Nowej Dębie. Wezwani na interwencję policjanci zostali zaatakowani przez kilkunastoosobową grupę agresywnych mężczyzn. Chuligani wyzywali funkcjonariuszy, potem rzucili się na nich.

Policjanci wobec liczebnej przewagi napastników i ich agresji, broniąc własnego życia oddali strzały ostrzegawcze. Agresywni mężczyźni nie zaprzestali ataku na funkcjonariuszy. Wówczas jeden z policjantów postrzelił w nogę jednego z napastników. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W tej sprawie policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn. Trwa ustalanie kolejnych uczestników nocnej awantury.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kopniak
6 lat temu

Jak to dobrze słyszeć że łyse buractwo dostaje zasłużone baty.Bohaterowie cholerni w kilkunastu na jednego tudzież dwóch i to te buraki powtarzają notorycznie Bóg,Honor,Ojczyzna buahaha najpierw trzeba zrozumieć co to znaczy buraki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x