Ruszyło głosowanie na logo Dni Tarnobrzega – zobacz projekty

Do 28 marca br. potrwa głosowanie na najlepsze logo Dni Tarnobrzega. Internauci mogą oddać swój głos na jeden z pięciu projektów.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło ponad trzydzieści projektów. Swoje prace zgłaszali nie tylko mieszkańcy Tarnobrzega, ale i innych miast Polski. W ubiegłym tygodniu zebrała się komisja konkursowa, która spośród wszystkich prac wybrała pięć, które prezentujemy poniżej. Teraz o wyborze loga, które będzie promować tegoroczne Dni Tarnobrzega zdecydują internauci.

Na głosowanie mają czas do 28 marca br. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.tarnobrzeg.pl.

Na zwycięzcę, czyli autora projektu, który uzyska największą liczbę głosów podczas internetowego głosowania, czeka nagroda w wysokości 1 000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych). Wybrane logo znajdzie się między innymi na koszulkach i gadżetach promocyjnych wykonanych na Dni Tarnobrzega.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
6 lat temu

az serce boli patrzac na prace nr 5. zrobila to 12 letnia corka znajomego kogos tam z komisji czy jak? oswieccie ludzie

Kuba
6 lat temu

żal to patrzeć na projekt typu 3 i 4 reszta wygląda w miare profesjonalnie

Batman
6 lat temu

A po co w ogóle nam potrzebne jest logo dni Tarnobrzega? Cóż to za wielkie wydarzenie żeby aż musiało mieć własne logo? Picie piwska z biedronki nad rzeką i karuzele, plus mniej lub bardziej znane zespoły i zaraz wielkie hallo?! Zresztą promocji miasta służyć ono nie będzie – włodarze miasta i znajomi poparadują w koszulkach z logo i tyle…

pixo
6 lat temu

Mogę zainteresowanym przesłać, jakie propozycje logotypów wysłała nasza firma. Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że nawet w przypadku wyboru logotypu,rządzi korupcja w urzędach. Chyba, że w pierwszym etapie wyboru, przedstawicielami komisji były dzieci z przedszkola.

Szef
6 lat temu

Konkurs konkursem a znajomi królika wiadomo co…

jjj
6 lat temu

szkoda ze nie wszystkie projekty zostaly dopuszczone do „konkursu” widzialam lepsze logo ale niestety zal d**ę sciska wiec nawet nie zostal dopuszczony a szkoda

Ela
6 lat temu
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x