Tarnobrzeg: Utrudnienia na drodze wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg – Sandomierz

Do 8 września potrwa modernizacja drogi wojewódzkiej nr 723, czyli ulicy Warszawskiej. Niestety kierowców czekają utrudnienia.

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi w ramach inwestycji ”Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 723w Tarnobrzegu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, kierujący podczas najbliższych miesięcy tj. do 08.09.2014 r. (terminu zakończenia remontu) spodziewać się mogą następujących utrudnień w ruchu:

– W czasie modernizacji ulicy zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowny „ręcznie” przez odpowiednio ubranych i przeszkolonych pracowników. Ruchem kierować będzie także sygnalizacja świetlna. Na wielu odcinkach ulicy ze względu na technologię prowadzenia robót obowiązywać będzie ograniczenie prędkości.

-Miejsca prowadzenia robót są zawsze oznakowane odpowiednimi znakami. W bieżącym miesiącu utrudnienia dotyczyć będą głównie odcinka od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Litewską

źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jano
9 lat temu

A jajeczniczka będzie?

niezadowolony kierowca
9 lat temu

W naszym kraju lepiej uprzykrzać kierowcom niż pomyśleć. Nie można zamiast robót w godzinach szczytu przenieść je na noc? Stałem niedawno w kilometrowym korku po g. 15, tego korku nawet najlepiej przeszkoleni pracownicy nie rozładują ręcznie. Co dokładnie jest remontowane?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content