Remis Wisły Sandomierz z rezerwami „Białej Gwiazdy” (fotoreportaż)

Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 (0:1) z Wisłą II Kraków w meczu 25 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

W pierwszej połowie meczu okazję do strzelenia bramki miał Przemysław Michalski, jednak napastnik sandomierskiej drużyny zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. O tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić przekonali się podopieczni trenera Krawca w 40 minucie meczu, kiedy to asygnowany do gry z pierwszej drużyny Białej Gwiazdy Danijel Klarić, wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego za faul w polu karnym na Tomaszu Zającu.

Wyrównującą bramkę strzelił w 51 minucie Michalski, wykorzystując zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Mimo, iż rezerwy Wisły Kraków od 63 minuty grały w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został reprezentant pierwszej drużyny Wisły Jakub Bartosz, wynik już nie uległ zmianie, choć sandomierska drużyna miała kilka sytuacji do strzelenia zwycięskiego gola.

W następnej kolejce przeciwnikiem Wisły Sandomierz jest Przebój Wolbrom. Jako że drużyna z Wolbromia wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej, Wiślacy wygrywają to spotkanie walkowerem 3:0. W ramach 31 kolejki sandomierską drużynę czeka spotkanie z Hutnikiem Nowa Huta. Mecz rozegrany zostanie w Sandomierzu, w niedzielę 4 maja, początek godz.16.

WISŁA II KRAKÓW – WISŁA SANDOMIERZ 1:1 (1:0)
1:0 – Klarić 40′ (k)
1:1 – Michalski 51′

żółte kartki: Bartosz 2x, Kujawa – Kocój, Wierzgacz
czerwona kartka: Bartosz

Wisła II Kraków: Bieszczad – Bartosz, Kujawa, Dudka, Kolanko (Ferens 46’) – Gulczyński (Mordec 77’), Lech, Kamiński (Furtak 66’), Zając, Witem – Klarić (Kuczak 63’)
Wisła Sandomierz: Wierzgacz – Kocój (Pisarek 70’), Nowik, Rzeszutek (Pydych 83’), Chorab – Ziółek (Kwiecień 87’), Beszczyński, Kukieła, Nogaj, Piątkowski – Michalski

źródło: Wisła  Kraków