Sandomierz: Orkiestra Dęta obchodziła swój jubileusz

W minioną niedzielę, w Centrum Rekreacji odbył się koncert galowy Sandomierskiej Orkiestry Dętej, której członkowie świętowali jubileusz 9-lecia.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, placówek oświatowych, duchowieństwa. Wśród publiczności nie mogło zabraknąć rodziców młodych muzykantów, którzy wspierają swe dzieci każdego dnia w ich niestrudzonej pracy, której efekty można było usłyszeć i podziwiać podczas niedzielnego koncertu. Z dużym entuzjazmem przyjęty został przez licznie zgromadzoną publiczność występ grupy mażoretek, które od pół roku ćwiczą swe umiejętności taneczno-muzyczne.

Młodzi muzycy zaprezentowali zróżnicowany program, na który składały się utwory instrumentalne, muzyka filmowa i marsze. Koncert stał się również okazją do podkreślenia X- lecia istnienia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. W galerii wystawienniczej Centrum Rekreacji przygotowana została wystawa fotograficzna dokumentująca najważniejsze wydarzenia, zrealizowane przedsięwzięcia, działalność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

foto&info: Rachid Hemine

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x