13.06 (piątek) Koncert Jack Crusher, Octagony, The Way, w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołów Jack Crusher, Octagony oraz The Way, który odbędzie się w piątek 13 czerwca br., o godz. 20.00 w Klubie Lapidarium w Sandomierzu (Rynek 1). Wstęp: 10 zł

Jack Crusher – zespół powstał 2013 roku w Busku Zdroju. Poprzez zróżnicowane inspiracje powstaje wytrawny sound ciężkiego grania. Systematyczne przyjmowanie dźwięków powoduje niepokój, dreszcze, zadrapania czy nawet siniaki.

Skład grupy:
Barney – voc
Dino – guitar
Bony – guitar
Mateyco – bass
Matt – drums

Octagony – sandomierski zespół metalowy został założony w 2012 roku Powstał na gruzach grupy „Remission Blame”. W 2014 roku wydał swój pierwszy singel -„Blindness”. Obecnie pracuje nad pierwszym, pełnowymiarowym krążkiem. Na koncie zespołu jest wygrana w V edycji przeglądu rockowego „Mocne Uderzenie”. Octagony koncertował z zespołami Corruption, Hunter, Chainsaw i Lacrima.

The Way to tarnowski zespół rockowy, który powstał w lipcu 1999 roku. Grają nowoczesnego rocka z wyrazistą gitarą ale i wykorzystaniem możliwości cyfrowych efektów gitarowych. Na jednej scenie grali przed takimi zespołami jak Ira, Oddział Zamknięty, Łzy.

Muzyka The Way to szeroko pojęty rock z mocno podkreślonymi gitarami i melodyjnym wokalem. W obecnym składzie zespół gra od 2009 roku, choć początki swojej działalności grupa notuje około roku 2001. Dotychczasowym dorobkiem zespołu jest nagrana w 2008 roku płyta „Świt”, na której znajduje się 14 autorskich kompozycji zespołu

Skład zespołu:
Majka – wokal
Dawid „Dzioro” Bochenek – gitara
Krzysztof „Frank” Franczyk – gitara
Andrzej Kwiecień – bas
Krzysztof Kleszcz – perkusja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content