Polskie Radio wymawia umowę zespołowi Lady Pank. Rzecznik: Występ Panasewicza godzi w wizerunek stacji

W związku ze skandalicznym zachowaniem Janusza Panasewicza podczas niedzielnego koncertu Lady Pank w Tarnobrzegu w ramach przystanku Lato z Radiem poprosiliśmy rzecznika Polskiego Radia o komentarz w tej sprawie, który cytujemy poniżej.

W związku z niezachowaniem należytej staranności artystycznej przez zespół Lady Pank na koncercie w Tarnobrzegu Polskie Radio wypowiedziało umowę dotyczącą współpracy z zespołem przy tegorocznej trasie Lata z Radiem. Ewidentna niedyspozycja wokalisty, przekładająca się na jakość wykonań i zachowanie sceniczne, negatywnie wpłynęła na odbiór społeczny tego wydarzenia (będącego generalnie dużym sukcesem), a przez to wizerunek Polskiego Radia. Świadczy o tym także reakcja władz miasta, które nie chcą partycypować w kosztach koncertu Lady Pank. – co jest dla nas zrozumiałe i respektujemy to – Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.

foto: Arkadiusz Wydro

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Batman
6 lat temu

nic się nie stałoooooooooo w przyszłym roku znowu ich zatrudnią i zapłacą im 2 x więcej w ramach tzw trasy -rekompensaty.

Batman
6 lat temu
figa
6 lat temu

dziś w Sandomierzu był Soyka z muzykami z Afryki – TO BYŁ KONCERT!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x