Tarnobrzeg: Kończy się głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego

Do czwartku 31 lipca potrwa głosowanie na projekty zgłoszone do drugiej edycji budżetu obywatelskiego. Głosować mogą pełnoletni mieszkańcy Tarnobrzega posiadający czynne prawo wyborcze. Głosować można od poniedziałku go piątku w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, w budynku przy ul. Kościuszki 32, pok. 107, w godzinach pracy urzędu oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 9 do 13.

Do tegorocznej edycji zakwalifikowano 33 projekty, których tematyka jest bardzo zróżnicowana. Od tych zakładających remonty dróg, chodników i oświetlenia ulicznego, budowę ścieżek rowerowych, przez propozycje budowy saunowisk nad jeziorem, kortów tenisowych, parku linowego, parku do ćwiczeń, po proekologiczny, zakładający budowę 2 wież lęgowych z systemem wabiącym przeznaczonych dla jerzyków czyli ptaszków będących naturalnym wrogiem komarów. Jerzyki dziennie potrafią zjeść do 20 tysięcy owadów.

Głosować można na trzy wybrane projekty – lista projektów dostępna jest tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ala
8 lat temu

Ja będą głosowała na bieżnię (projekt 1), mimo, że to nie moje osiedla i na ścieżki rowerowe (projekt 11)

obywatel
8 lat temu

„projekty zakładające remonty dróg, chodników…” czy w tej materii obywatele również muszą wyręczać rządzących? WOŚP robi zakupy dla służby zdrowia. A najbardziej chorzy w tym kraju to politycy, którzy wszystkim nieudolnie sterują.

@
8 lat temu
Reply to  obywatel

jak to nieudolnie, oni i ich kolesie mają się w najlepsze. Najważniejsze aby rządzić nie ważne jak. Stołki i grube pensje się liczą. Nie licząc przekrętów pod stołem.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content