Wisła Sandomierz gromi Poprad

Wisła Sandomierz wygrała 4:0 (1:0) w Muszynie z miejscowym Popradem w meczu 8 kolejki III ligi małopolsko-świetokrzyskiej. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo sandomierskiej drużyny w tym sezonie.

Wynik meczu otworzył w 5 minucie Mariusz Kukiełka, zdobywając pierwszą bramkę dla Wisły. Kolejne gole padały po przerwie, najpierw do bramki rywali trafił w 53 minucie Damian Nogaj, trzecią bramkę dla podopiecznych trenera Krawca zdobył Adrian Gębalski w 63 minucie, zaś wynik meczu ustalił powracający do drużyny po kontuzji Jarosław Pacholarz, który swoje pierwsze trafienie w tym sezonie zaliczył w 90 minucie meczu.

W meczu 9 kolejki Wisła podejmie na własnym stadionie Czarnych z Połańca. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 września, początek godz.16.

Wisła: Stanisław Wierzgacz — Maciej Ziółek (85 Grzegorz Zimoląg), Krystian Pydych, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab, Przemysław Michalski (77 Łukasz Adamczyk), Mariusz Kukiełka, Michał Motyl (52 Michał Wawryszczuk), Damian Nogaj , Kamil Hul, Adrian Gębalski (77 Jarosław Pacholarz)

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 8 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Wierna Małogoszcz – Beskid Andrychów 0:1, Wisła II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2,  Łysica Bodzentyn – Granta Skarżysko-Kamienna 0:0, Hutnik Nowa Huta – partyzant Radoszyce 4:0, MKS Trzebinia – Wolania Wola Rzędzińska 2:0