08.11 (sobota) Rockowe DZIADY II 2014, w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na Rockowe Dziady vol. II. Na scenie sandomierskiego klubu Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1) wystąpią Goat Force One oraz S.N.O.W. Koncert odbędzie się w sobotę 8 listopada br. o godz. 20.00. Wstęp 10 zł.

Zespół S.N.O.W. powstał z końcem 2007 roku z inicjatywy Grzegorza „Gutka” Osmali (ex After Lobotomy, ex Corruption) i Grzegorza „Melona” Wilkowskiego (Corruption). Wkrótce dołączyli do nich Jarosław Krudysz oraz Krzysztof „Thrashu” Szydło (ex Corruption). Po kilku miesiącach do czwórki instrumentalistów dołączył wokalista Tomasz „Wróbel” Wróblewski. Pozyskanie frontmana dało zespołowi dużą dawkę energii, która przerodziła się w nowe, lepsze kompozycje oraz rozpoczęcie działalności koncertowej. Latem 2008 r. S.N.O.W. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W marcu 2009 r. zespół opuścił basista Jarek Krudysz, a zastąpił go zaprzyjaźniony z zespołem Michał Piorun. W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w sierpniu 2009 r. zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni. W obu festiwalach w skład jury wchodzili wybitni muzycy, krytycy i radiowcy, m.in. Martyna Jakubowicz, Piotr Nalepa, Robert Lubera, Agnieszka Barańska, Robert Masztalerz i inni.

Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. ma ZDECYDOWANIE ROCKOWY charakter, co udokumentowane zostało na wydanej w lipcu 2010 roku pierwszej studyjnej
płycie zespołu.

Skład zespołu:
Tomasz Wróblewski – wokal
Krzysztof Szydło – gitara
Grzegorz Osmala – gitara
Michał Piorun – bas
Grzegorz 'MELON’ Wilkowski – perkusja

Goat Force One powstał we wrześniu 2012 roku z ręki Erola i Bidy. W styczniu 2013 doszedł Lisu. Jako trio zespół zaczął tworzenie kolejnych numerów i poszukiwanie reszty składu. W lutym 2013 na miejsce basisty wkroczył Molend, dodając „dziadoskiego” niskiego brzmienia. Do ostatecznego składu w kwietniu tegoż samego roku dołączył Janusz zapełniając gitarą prawą stronę sceny. Po stabilizacji składu grupa zaczęła przygotowywać się do pierwszych sztuk. Sceniczna premiera przypadła na 8 listopada 2013 roku podczas Rockowych Dziadów w Sandomierzu razem z zaprzyjaźnioną kapelą S.N.O.W. Od lutego 2014 Goat Force One pracuje w studio nad debiutancką EPką.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content