Tarnobrzeg: Kandydat na prezydenta Krzysztof Wianecki o swoich postulatach wyborczych (video)

Sukcesywny rozwój miasta, stwarzanie dogodnych warunków do prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej, zbrojenie działek pod budownictwo jednorodzinne i dzierżawa działek młodym, rozszerzenie kulturalnej oferty miasta dla wypoczywających nad Jeziorem Tarnobrzeskim poprzez budowę stałej sceny na Placu Bartosza Głowackiego, motylarni i tężni przy Zamku w Dzikowie – to część postulatów z programu wyborczego kandydującego na urząd prezydenta miasta Krzysztofa Wianeckiego, działacza Solidarności Walczącej.
Więcej w materiale video oraz na stronie internetowej kandydata – tutaj.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Park Technologiczny
8 lat temu

Materiał dotyczący budowy Parku Technologicznego można obejrzeć w telewizji TVL oraz na stronie internetowej TVL „Pytamy wprost” . Sławomir Kosakowski „nokautuje” Mastalerza,Dybusa, Pudziło i Lisowskiego, na każde swoje zdanie posiada dokumenty i faktury.

S. Kosakowski – ” Być może jak Pani Budziło chodziła po błocie wewnątrz hali uznała, że jest to posadzka betonowa w 17 %, która jeszcze nie związała, ale to nie jest możliwe. „

Idzie na wybory
8 lat temu

Mozemy miec niespodzianke ze obecny prezio nie wejdzie nawet do drugiej tury. Tylko trzeba sie zmobilizowac a nie plakac nad tym miastem. Bo jak mastalerz wygra znow to dopiero bedziemy plakac. Nie tylko nad miastem ale i nad swoim losem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content