Tarnobrzeg: Druga sonda prezydencka

Sześć osób ubiega się o fotel prezydenta miasta Tarnobrzega. Pierwsza tura wyborów odbędzie się w niedzielę 16 listopada.

O urząd prezydenta Tarnobrzega ubiegają się Tadeusz Gospodarczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Gospodarczyka), Grzegorz Kiełb (Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg), Norbert Mastalerz (urzędujący prezydent, popierany przez Platformę Obywatelską), Zbigniew Młodawski (Komitet Wyborczy SLD “Lewica Razem”), Wiktor Stasiak (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Krzysztof Wianecki (działacz Solidarności Walczącej).

W pierwszej sondzie, którą zamieściliśmy w  październiku br. zwyciężył Norbert Mastalerz (400 głosów), przed Tadeuszem Gospodarczykiem (375 głosów), Grzegorzem Kiełbem (212 głosów), Wiktorem Stasiakiem (204 głosy), Krzysztofem Wianeckim (123 głosy) i Zbigniewem Młodawskim (33 głosy). Łącznie w sondzie udział wzięło 1 347 internautów.

Tuż przed wyborami zapraszamy do udziału w drugiej sondzie, głosowanie potrwa do piątku 14 listopada włącznie.

Kto powinien zostać prezydentem Tarnobrzega w wyborach 16 listopada 2014

  • Tadeusz Gospodarczyk (30%, 460 Votes)
  • Grzegorz Kiełb (13%, 201 Votes)
  • Norbert Mastalerz (37%, 564 Votes)
  • Zbigniew Młodawski (2%, 25 Votes)
  • Wiktor Stasiak (14%, 214 Votes)
  • Krzysztof Wianecki (4%, 56 Votes)

Łącznie głosujących: 1 520

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pogonić Mastalerza i PO
6 lat temu

Materiał dotyczący budowy Parku Technologicznego można obejrzeć w telewizji TVL oraz na stronie internetowej TVL “Pytamy wprost” . Sławomir Kosakowski “nokautuje” Mastalerza,Dybusa, Pudziło i Lisowskiego, na każde swoje zdanie posiada dokumenty i faktury.

S. Kosakowski – ” Być może jak Pani Budziło chodziła po błocie wewnątrz hali uznała, że jest to posadzka betonowa w 17 %, która jeszcze nie związała, ale to nie jest możliwe. “

buddhabar
6 lat temu

tylko, ze pani budziło, wtedy w lutym, pracowala w dziale zamowien publicznych, a nie byla naczelnikiem ABI, wiec jak miala widziec te posadzke? kolejne klamstwo kossakowskiego. a ile sa warte te jego papiery to mozna sie przekonac na wlasne oczy w ostatnim z nim materiale. pokazuje niby liste podwykonawcow, niby 57, a w rzeczywistosci na liscie sa architekci, geodeci, czy firmy dostarczajace materialy na budowe. a w mysl prawa nie sa to podwykonawcy, wiec kolejne klamstwo kossakowskiego. niedlugo sad rozstrzygnie, czy kossakowski klamie!!!

tbg
6 lat temu

Na pewno nie zagłosuję na Kiełba, bo co to za prezydent, który zamiast zająć się własną kampanią, to oczernia innych i włóczy się po sądach? Dziękuję za takiego kandydata.

Wróż Maciej
6 lat temu
Reply to  tbg

Ty jakiś głupi jesteś? To przecież Mastalerz go ciąga po sądach!

tbg
6 lat temu
Reply to  Wróż Maciej

Nie, nie jestem głupi. Samo to, że w tym sądzie się znajduje, w dodatku nie jako oskarżyciel pokazuje, jakim jest „kandydatem”. Bynajmniej nie popieram również Mastalerza.

Tarnoberg
6 lat temu

Głosuję na Grzegorza Kiełba, bo pozostałym tylko na swoich tyłkach zależy, z Mastalerzem na czele!

obserwator
6 lat temu
Reply to  Tarnoberg

żartujesz sobie, im wszystkim zależy na własnych i swoich ludzi tyłkach, nieswoich pogonić, swoimi obstawić, człowieku przecież tutaj chodzi o władze a nie o ludzi: ” Władza tak jak narkotyk, Władza to wielka siła, rodzi miłość i lęk czasami też zabija”

x
6 lat temu

podzielam w/w pogląd, tylko i wyłącznie negatywna kampania, w dodatku często kłamliwa- to zbyt mało by porwać tłumy

mieszkaniec_TBG
6 lat temu

władzę trzeba zmienić, ci już się nażarli wiec teraz trzeba nowych do korytka. Mastalerz przyjął ciekawą taktykę i nie przedstwił swojego programu od razu aby dziennikarze go nie wypunktowali. Codziennie jeden punkt, codziennie jedna obiecanka wśród zainteresowanych nią. Obieca wszystko i wszystkim aby tylko utrzymać pierwszeństwo dla swoich przy korytku. Dla mnie politycy to najwieksze społeczne miernoty. Wyróżniam tylko trzy kategorie, pierwsi co niczego nigdy sami nie osiągneli i nie osiągną, drudzy co do czegoś doszli ale ciągle im mało i trzecia kategoria to połączenie 1 i 2 oraz chęci władzy.

obsereator
6 lat temu

Prezydent Mastslerz to mądry facet,a pan Kielb ?niestety tylko sądy go interesują.

Malmsteen
6 lat temu

Politycy to kłamliwe świnie.

Misia
6 lat temu

Wiem że to temat wyborów prezydenckich ale ja o wyborach do rady miasta. W ogólnopolskiej tv i prasie pojawiają się informacje o delikatnie ujmując „nietuzinkowych” hasłach wyborczych. Dorzucam do tego kandydata na radnego z naszego podwórka, którego ulotkę znalazłam dziś w skrzynce. Hasło tego pana, podpisującego się jako „działkowiec z ROD Związkowiec brzmi: „Głosując na działkowca, głosujecie na własną działkę” 🙂

qrewny
6 lat temu
Reply to  Misia

Dobre hasło nie jest złe. W środowisku narkomanów będzie miał 100% poparcia 🙂

vertigo
6 lat temu

No urzędniki – klikanie na prezia czas zacząć!

TBG
6 lat temu

Myślisz, że jak ktoś pracuje w urzędzie to z automatu uwielbia swojego szefa, pana i władcę? Tu się kolego grubo mylisz.

Igor
6 lat temu

Super pomysł z tą sondą dla wszystkich. Wreszcie jakaś normalna a nie jak gdzie indziej głosuje się poprzez płatne smsy. Tam wiadomo kto głosuje i po co. Patrząc na dużą ilość głosujących można powiedzieć że wynik może być zbliżony do rzeczywistego.

op;olp
6 lat temu

tak Mastalerz wyłącznie prezydentem nikt inny to jest dobry gospodarz dobry prezydent tylko on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zenon
6 lat temu

chyba ogłupieliście z NM, kto tu głosuje, zobaczycie kolejną kadencje to zmienicie zdanie

basketmaniak
6 lat temu

Mastalerz, obojętnie kto tylko nie ten człowiek, to facet bez zasad i honoru pozatrudniał wszędzie swoich, przykładem jest Pan Grąz Dyrektor OSIRU, ten człowiek powinien być wyrzucony na emeryturę na której już jest a nie odstraszać tarnobrzezan od sportu i traktować każdego kto mu się sprzeciwia jak śmiecia! Jeżeli zwycieży ktokolwiek zwolnijcie tego faceta z tego stanowiskach! Takich właśnie ludzi zatrudnienia Mastalerz

gość
6 lat temu

tylko grzegorz kiełb nadaje się na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vertigo
6 lat temu

głosowanie na PiS lub PO świadczy o braku umiejętności podejmowania decyzji, o braku umiejętności racjonalnego myślenia.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content