Zapraszamy na relację video-live z debaty kandydatów na burmistrza Sandomierza

Zapraszamy na organizowaną przez Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Razem debatę kandydatów na urząd burmistrza Sandomierza, Marka Bronkowskiego i Jerzego Borowskiego. Debata podczas której każdy będzie mógł zadać pytanie kandydatom odbędzie się w Domu Katolickim, w środę 26 listopada o godzinie 17.

W pierwszej turze wyborów Marek Bronkowski startujący z KWW Samorząd Razem wygrał ze starającym się o reelekcję burmistrzem Jerzym Borowskim. Bronkowski otrzymał 4096 głosów zaś  Borowski – 3711. Na trzeciego kandydata Krzysztofa Szatana (Prawo i Sprawiedliwość) głosowało 1854 mieszkańców.

Jak podało Radio Kielce Prawo i Sprawiedliwość udzieliło poparcia w drugiej turze wyborów urzędującemu burmistrzowi – Jerzemu Borowskiemu. Działacze PiS weszli też do proburmistrzowskiej koalicji w Radzie Miasta. Liczy ona obecnie 15 osób.

PLANOWANY POCZĄTEK RELACJI – GODZ.17.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
6 lat temu

karygodne aby zamieszczać debatę kandydatów na tak badziewnym serwisie jak qstream, co 2 min reklamy, zawiesza co 15 sek!!!drodzy informatycy, youtoube oferuje znacznie lepszą jakość transmisji!!!proszę o poprawę na przyszłość jakości waszych transmisji!!!

Palew
6 lat temu
Reply to  Mariusz

U mnie jakoś relacja się nie zawieszała i nie miałem reklam (zainstaluj sobie adblockera) Dzięki za relację dla portalu 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x