Sandomierz: Zatrzymano siedem osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe

Sandomierscy policjanci zatrzymali siedem osób, mieszkańców powiatu sandomierskiego podejrzanych o przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki oraz amunicję.

Zatrzymania to realizacja sprawy narkotykowej zainicjowanej przez policjantów z KWP w Kielcach. Jeden z wątków sprawy realizowali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. Kryminalni weszli na posesje osób podejrzewanych o związek procederem narkotykowym. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie siedmiu mężczyzn w wieku od 23 do 31 lat.

Podczas przeszukania w trzech przypadkach zabezpieczono marihuanę oraz amfetaminę. W dwóch przypadkach zabezpieczona została amunicja. Niewykluczone są jeszcze kolejne zatrzymania.

Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, handlu narkotykami oraz posiadania amunicji. Zatrzymane osoby zostały doprowadzane do prokuratury.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Sandomierzu wobec 24-letniego mężczyzny zastosował areszt na okres 3 – miesięcy. Jest to kolejny areszt zastosowany wobec dilera narkotyków z terenu powiatu sandomierskiego.

Zatrzymanym w tej sprawie może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

foto&info: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content