23.01 (piątek) Wielki finał 6 edycji akcji „Siarkowcy Dzieciakom”

Wielki finał 6. edycji akcji charytatywnej „Siarkowcy Dzieciakom” odbędzie się w piątek 23. stycznia w tarnobrzeskiej hali MOSiR. Wydarzenie rozpocznie się o godz.18.

W ramach finału odbędzie się turniej piłkarski, w którym zagrają seniorskie drużyny Siarki Tarnobrzeg, Wisłoki Dębica, Wisły Sandomierz, Kolbuszowianki Kolbuszowa, Czarnych Połaniec oraz zwycięzca „Osiedlowego Turnieju Charytatywnego” – KSPC TEAM. Oprócz rozgrywek przeprowadzone zostaną licytacje m.in. piłki siatkowej z podpisami reprezentantów Polski.

– W tym roku pomagamy 3 placówkom-Domowi Dziecka w Tarnobrzegu oraz dwóm ośrodkom Warsztatów Terapii Zajęciowej. Akcja rozpoczęła się 8 grudnia od rozstawienia specjalnych puszek w zaprzyjaźnionych sklepach i lokalach. Następnie 9 stycznia wystartowały licytacje internetowe min. koszulki R.Lewandowskiego z własnoręcznym podpisem, czy też sesja w salonie tatuażu. (http://allegro.pl/koszulka-r-lewandowskiego-z-podpisem-charytatywnie-i4983095452.html).17 stycznia odbył się „Osiedlowy Turniej Charytatywny” w którym wystąpiło 12 drużyn z całego miasta, a ta najlepsza dostąpi zaszczytu wystąpienia w Wielkim Finale, który będzie zwieńczeniem całej akcji – informuje Wojciech Doktor, prezes S.S.P.N. Złota Siarka. – Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega oraz lokalne media do wzięcia udziału w wydarzeniu i przyłączenia się do akcji „Siarkowcy Dzieciakom 6” dodaje.

Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XxXx
7 lat temu

wszystkie dostępne przedmioty w licytacjach pod tym linkiem

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7423634

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content