Tarnobrzeg: Licytacje, spotkanie z Mateuszem Ziółko oraz bal charytatywny w ramach akcji „Choinka Życzeń”

W Zespole Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu trwają ostatnie przygotowania do kolejnej, ósmej już edycji akcji charytatywnej „Choinka życzeń”. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest pomoc uczniom Zespołu Szkół Specjalnych oraz dzieciom uczęszczającym na zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Dla przypomnienia: „Choinka życzeń” to zimowy cykl imprez charytatywnych obejmujący: kwestę sianka, licytację drzewka – symbolu akcji, koncert lub spotkanie z artystą oraz bal charytatywny. Zgromadzone fundusze przeznaczane są na doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i sprzęt rehabilitacyjny oraz adaptację nowych pomieszczeń.

W dniach 21-27 stycznia na antenie Radia Leliwa trwać będzie licytacja dwóch Bożonarodzeniowych drzewek. To stały element akcji. Wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych choinki trafią do darczyńców w dniu 28 stycznia podczas uroczystego spotkania w szkole. Do licytowanych drzewek dołączono w tym roku dwa upominki: kalendarz prezydencki z autografami Anny i Bronisława Komorowskich oraz filiżankę z orłem w koronie od premier Rzeczypospolitej Polskiej Pani Ewy Kopacz.

28 stycznia o godzinie 12:00 w budynku Zespołu Szkół Specjalnych odbędzie się spotkanie z gościem tegorocznej edycji „Choinki…” – Mateuszem Ziółko, zwycięzcą III edycji „The Voice of Poland”. Zostaną wówczas wręczone darczyńcom wylicytowane na antenie radia Leliwa drzewka, a podopieczni ZSS wystąpią z jasełkowym programem artystycznym. Tego samego dnia w Restauracji Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu odbędzie się uroczysta kolacja, w której udział wezmą zwycięzcy licytacji choinek oraz Mateusz Ziółko.

Finał akcji „Choinka życzeń” będzie miał miejsce w sobotę, 31 stycznia o godzinie 20:00. W Hotelu „Anna” w Wielowsi odbędzie się bal charytatywny, a na nim wiele niespodzianek. Oprawę muzyczną zapewni niezastąpiony Zespół USC. Nieodłącznym elementem balu będą loteria fantowa oraz licytacja wielu przedmiotów. Z każdym rokiem przybywa uczestników balu i hojnych ofiarodawców.

Są jeszcze wolne miejsca. Cel szczytny, a dobra zabawa gwarantowana.

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content