Zapraszamy na relację video ” na żywo” z konferencji w UM Tarnobrzeg

Zapraszamy na relację video ” na żywo” z konferencji w UM Tarnobrzeg. Konferencja która odbędzie się w czwartek 5. lutego, dotyczyć będzie reorganizacji Urzędu Miasta, a także spraw budżetowych. Początek godz. 10.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głos na G. Kiełba
6 lat temu

Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb !

Głosowałem na G. Kiełba !
6 lat temu

Grzesiek Kiełb ! Sprząta po Mastalerzu ! Grzesiek Kiełb ! Obniżył zarobki naczelników Edukacji i Architektury o 45 % . Nie będzie nagród po 13-14 tyś złotych. Będzie modernizacja zadaszeń na targowisku . Czynsz w siedzibie Platformy Obywatelskiej wynosi 5 zł za metr kwadratowy gdzie w podobnych lokalach w Tbg wynosi 25-30 zł za metr kwadratowy . Grzesiek Kiełb zaczął sprzątanie w Tarnobrzegu ! Parkiem Technologicznym będzie zarządzał urząd miasta a nie zarząd. Gwiazda będzie bawiała się dalej klubem sportowym . Doradcy w urzędzie będą wygaszani. Grzesiek Kiełb prezydentem miasta !

hehehe
6 lat temu

Jacy Wy jesteście naiwni. Zobaczycie za parę miesięcy jak to nowy prezydent posprząta. Jestem tego pewien!!!!!

sondaż
6 lat temu

Na początku było koło ratunkowe,teraz miotła,a przydał by się młotek i to porządny żeby te bzdurne pomysły wybić sobie z głowy.Kariery im nie wróżę,4 lata i nic więcej.Mam nadzieję,że za cztery lata znajdzie się w końcu ktoś normalny, i nie będzie to ktoś z poprzedników.

hehehe
6 lat temu

A w ogóle to dodam, że Pani Rzecznik nie nadaje się na tą funkcję z jednej prostej przyczyny. Nie potrafi „sklecić ” jednego prostego zdania na konferencji prasowej, co jak na rzecznika jest dość dużym niedociągnięciem.

NM
6 lat temu
Reply to  hehehe

Panie Wojtku, skończ Pan już te wycieczki.

hehehe
6 lat temu
Reply to  NM

Panie Wąsik proszę się przestać podszywać……….

frd
6 lat temu
Reply to  hehehe

uderz w stół a zainteresowany się odezwie 😉

sondaż
6 lat temu

Słabo słychać zadawane pytania.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x