Siarka przegrywa sparing z GKS-em Tychy (video)

Siarka Tarnobrzeg przegrała w środowym sparingu z GKS-em Tychy 1:4 (0:1). Jedyną bramkę dla tarnobrzeskiej drużyny strzelił w 64 minucie Mariusz Kukiełka. Bramki dla drużyny Tomasza Hajty strzelali Łukasz Grzeszczyk w 45 minucie, Damian Nieśmiałowski w 55 minucie, Marcin Wodecki w 68 minucie i Dawid Błanik w 90 minucie.

W Siarce testowany był Senegalczyk Mouhamadou Traoré, 32 letni napastnik z Sandecji Nowy Sącz. Mecz rozegrany został na sztucznym boisku w Tychach.

W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni trenera Kuźmy zmierzą się w sobotę 14. lutego w Dębicy z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Skład Siarki: Daniel Szczepankiewicz – Michał Chrabąszcz, Marcin Stefanik, Bartosz Waleńcik, Karol Głowacki – Robert Tunkiewicz, Sebastian Mandzelowski, Robert Chwastek, Mouhamadou Traoré, Rafał Parobczyk – Marcin Truszkowski. W II połowie grali także: Artur Melon, Mariusz Kukiełka, Maciej Michalewski, Tomasz Persona, Karol Hodowany, Dariusz Frankiewicz, Jakub Więcek, Filip Rajevac.

źródło: Siarka Tarnobrzeg