20.03 (piątek) Koncert Lostbone, Goat Force One i Slaughter of the Souls

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołów: Lostbone (thrash/hardcore/metal), Goat Force One (cios’n’roll) i Slaughter of the Souls (trash/death), który odbędzie się 20 marca br., o godz. 19.30 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1 w Sandomierzu).

BILETY: 15 pln

LOSTBONE to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian metalu jak: thrash, death i hardcore! Grupa powstała w 2005 roku i ma już na koncie cztery albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty w Polsce i zagranicą zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Motorhead, Gojira, Soilwork, Coal Chamber, Cavalera Conspiracy, Six Feet Under, czy wśród polskich Acid Drinkers, Hunter, Kat & R, Frontside czy Proletaryat. Obecnie zespół promuje album „Not Your Kind” wydany w 2014 roku, przez wytwórnię Fonografika. „Not Your Kind” został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno wśród fanów jak i krytyków. Utwór „Nothing Left” kilkukrotnie dotarł do pierwszego miejsca listy Turbo Top Antyradia, a teledysk do tego numeru przez wielu został uznany za jeden z najlepszych polskich klipów 2014!
Więcej na: www.lostbone.pl

GOAT FORCE ONE powstał we wrześniu 2012 roku z ręki Erola i Bidy. W styczniu 2013 doszedł Lisu. Jako trio zaczęliśmy tworzenie kolejnych numerów i poszukiwanie reszty składu. W lutym 2013 na miejsce basisty wkroczył Molend, dodając „dziadoskiego” niskiego brzmienia i jakże delikatesowych nowych trunków w sztucznym tworzywie. Do ostatecznego składu w kwietniu tegoż samego roku dołączył Janusz zapełniając gitarą prawą stronę sceny. Po stabilizacji składu zaczęliśmy przygotowywać się do pierwszych sztuk. Nasza sceniczna premiera przypadła na 8 listopada 2013 roku podczas Rockowych Dziadów w Sandomierzu razem z zaprzyjaźnioną kapelą S.N.O.W. Od lutego na miejsce basisty Molenda wkroczył mr. Okocim. Nasz styl grania nie do końca jest dla nas jasny, więc jeśli chcecie przekonać się o co nam chodzi zapraszamy na najbliższe sztuki.
Więcej na: www.facebook.com/goatforceone

SLAUGHTER OF THE SOULS – początki zespołu sięgają roku 2004. Zespół założony został przez gitarzystę Krzysztofa „Mumina” Gozdyrę i perkusistę Marka „Maro” Wącisza. Po roku do składu dołączył drugi gitarzysta Ernest „Pestka” Radzimowski. Po licznych zmianach personalnych, stanowisko basisty objął Krzysztof „Thrashu” Szydło (2007), a wokalisty Grzegorz „Melon” Wilkowski (2008). Pod koniec 2010 roku „slotersi” rozpoczęli prace nad debiutanckim albumem „MMXII”, którego oficjalna premiera odbyła się 28 września 2012 roku. Doświadczenie muzyków bazuje na udziale w takich zespołach jak: Corruption, Night Gallery, Land Of Fear i S.N.O.W. Muzyka zespołu Slaughter Of The Souls to znakomite i energetyczne połączenie heavy, thrash i death metalu.
Więcej na: www.facebook.com/SlaughterOfTheSouls

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x