Siatkarze Siarki przegrywają ze Spartakusem z Adamówki

Trzecią z rzędu porażkę notują siatkarze KPS Siarki MOSiR Tarnobrzeg. Czwartoligowcy z Tarnobrzega przegrali w Adamówce z miejscowym Spartakusem 0:3. Siatkarze Siarki MOSiR od trzech spotkań nie potrafią wygrać nawet seta.

UMKS Spartakus Adamówka – KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:16, 25:19, 25:17)

Do końca rozgrywek pozostało jeszcze dwie kolejki, tarnobrzescy siatkarze zajmują obecnie przedostatnią lokatę i tracą do miejsca premiowanego awansem do III ligi cztery punkty. W najbliższy czwartek 12. marca o godz. 18.30 na małej hali MOSiR siatkarze Siarki podejmą aktualnego lidera rozgrywek – SSPS PBS Czarni Oleszyce.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zibi
6 lat temu

O której w niedzielę będą grać ?

znawca
6 lat temu

Ostatnie porażki nie są przypadkowe. Oni nie chcą awansować, a po sezonie sekcja siatkówki zostanie rozwiązana.

SiaraTBG
6 lat temu

Nie sądze, żeby ostatnie porażki były „planowe”. Nie widzę problemu w awansie do III ligi, ponieważ budżet za wiele nie musiałby się zmieniać a miasto i tak dokłada śmieszne pieniądze teraz do sportu, a szczególnie do siatkówki. W większości ta sekcja opłacana jest z prywatnego sponsoringu z tego co mi wiadomo.

do znawcy
6 lat temu

do znawcy , nie sądzisz ,że przyjemniej jest wywalczyć awans , sprzedać go drugiej drużynie, która ma aspiracje grać w 3 lidze, jest satysfakcja i kasa.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x