Zapraszamy na relację video „na żywo” z meczu Siarki Tarnobrzeg z Energetykiem ROW Rybnik

Już w najbliższą sobotę 14. marca portal NadWisłą24.pl zaprasza na bezpłatną relację video „na żywo” z wyjazdowego meczu Siarki Tarnobrzeg z Energetykiem ROW Rybnik. Transmisja rozpocznie się tuż przed godziną 15. Po meczu zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej.

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne. Relacja będzie bez komentarza.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
azpilikueta
6 lat temu

8 m/bs wystarczy?

Batman
6 lat temu

To bardzo dobra wiadomość. Po inauguracyjnej wtopie dystans do góry tabeli niebezpiecznie się powiększył. MUSI NASTĄPIĆ PRZEŁAMANIE.

Wojtas_UK
6 lat temu

Z przyjemnością oglądnę każdy mecz Siarki na żywo. Nie tylko wyjazdowy. „Był” Pruszków, będą derby i Rybnik. To mi się podoba. W Tbg jestem raz w roku więc w realu nie mam szans nic oglądnąć.

Tarnowies
6 lat temu
Reply to  NW24

Pytanie do nw24. Dlaczego nie mozecie pokazywac meczow w TarnTarnobrzegu? Nie rozumiem jak mozna nie dac zgody miejscowej tv. A tak pozatym to stokrotne dzieki ze mozemy zobaczyc Siarke.Pozdrowienia

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x