Zapraszamy do darmowej szkoły „Centrum Kształcenia Torus” w Tarnobrzegu

Dlaczego warto zapisać się do nas? Bo na dobrze wykształconym absolwencie pozna się każdy pracodawca. Bo zostaniemy Twoim partnerem w kształtowaniu kariery zawodowej.

Obecnie wiele osób poszukując pracy lub też szukając nowej, lepiej płatnej pracy, zadaje sobie często pytanie, w jakim kierunku należy iść? Jaka branża daje największe szanse na zatrudnienie i jaki kierunek należy wybrać, aby w przyszłości godnie zarabiać? Szkoły Centrum Kształcenia Torus starają się odpowiedzieć na te pytania, analizując cały czas lokalny rynek pracy. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko przyszłościowe i atrakcyjne kierunki, po których istnieje duża szansa na zdobycie zatrudnienia. Są to m.in.: technik BHP, technik administracji, technik usług kosmetycznych, technik usług kosmetycznych, technik informatyk, florysta i wiele innych. Bogata oferta specjalizacji sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie, a fakt, że nasze szkoły są w pełni bezpłatne i do zapisu nie jest wymagana matura, oznacza, że każdy może stać się naszym słuchaczem.

Wiemy również, że najtrudniej „przebić” się na rynku pracy osobom, które nie posiadają choćby średniego wykształcenia. Dlatego nasza szkoła przygotowała również ofertę dla osób, które potrzebują zdobyć takie wykształcenie. Posiadając maturę w kieszeni zdecydowanie łatwiej szukać pracy, albo zacząć zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe.
Informujemy również, że wszystkie zajęcia w naszym Centrum odbywają się w systemie zaocznym co 2 tygodnie w soboty i niedziele. Wszystkie oferowane kierunki są całkowicie bezpłatne, przy zapisie nie podpisuje się również żadnych umów, dzięki czemu nasza oferta jest zdecydowanie bezkonkurencyjna względem pozostałych szkół.

Aby wejść w szeregi naszych słuchaczy wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a następnie przyjdziesz do sekretariatu, przynosząc ze sobą:

– dowód osobisty;
– świadectwo ukończenia szkoły (gimnazjum, liceum, szkoła zawodowa);
– trzy zdjęcia legitymacyjne.

Wszystkich chętnych chcących się zapisać zapraszamy na naszą stronę internetową www.szkola-torus.pl oraz do naszego sekretariatu mieszczącego się w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza 1, tel. 15 814 24 80.

materiał promocyjny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content