Pływacy z tarnobrzeskiego Delfina K.Kadrow i J.Karolkiewicz podsumowują swoje starty w Mistrzostwach Polski (video)

Kolejny świetny występ zanotowała dwójka pływaków tarnobrzeskiego klubu Delfin, którzy w zawodach krajowego championatu pobili swoje rekordy życiowe.

Podczas rozegranych w Gliwicach mistrzostw Polski 17 i 18-latków Konrad Kadrow wywalczył dwa srebrne medale, pierwszy na dystansie 50 metrów stylem klasycznym uzyskując czas 0:28,80, drugie zaś srebro utalentowany pływak wywalczył na swoim koronnym dystansie w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym, meldując się na mecie z czasem 2:14,12. W trzecim starcie na na 100 metrów stylem klasycznym Konrad z czasem 1:03,10 zajął wysokie czwarte miejsce.

Młodszy z dwójki pływaków Jakub Karolkiewicz rywalizował w Mistrzostwach Polski do lat 16, które odbyły się w Oświęcimiu. Na dystansie 100 m stylem dowolnym utalentowany pływak zajął czwarte miejsce uzyskując czas 0:52,87. Na dystansie o połowę krótszym Jakub był dziewiąty, z czasem 0:24,42.

Utalentowani pływacy z tarnobrzeskiego Delfina stawiają przed sobą ambitne cele, które będą chcieli zrealizować podczas zbliżających się Mistrzostw Polski seniorów.

O podsumowanie startu i plany na najbliższą przyszłość poprosiliśmy obu pływaków oraz ich trenera Krzysztofa Dydo:

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x