Trener Ryszard Kuźma poza Siarką

KOMUNIKAT WŁADZ SPÓŁKI AKCYJNEJ SIARKA TARNOBRZEG

Trener Ryszard Kuźma po ostatnich słabych spotkaniach zespołu Siarki Tarnobrzeg oddał się do dyspozycji władz klubu i złożył swoją rezygnację z funkcji szkoleniowca. Głównym powodem był przede wszystkim brak szans na realizację założonych celów, czyli walki o miejsca w czołówce ligowej tabeli. Działacze przyjęli rezygnację. Dziękujemy Ryszardowi Kuźmie za pracę w Siarce, za wszystkie zwycięstwa. Życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze.

Wraz z Ryszardem Kuźmą do dyspozycji oddał się drugi trener Robert Orłowski. Rezygnacja z pracy została przyjęta. Dziękujemy za czas spędzony w Siarce.

Władze spółki ze względów dyscyplinarnych postanowiły odsunąć od pierwszego zespołu dwóch zawodników. Mowa o Dariuszu Frankiewiczu oraz Tomaszu Personie. Piłkarze zostali przesunięci do drużyny rezerw.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KIBIC
5 lat temu

WŁODEK GĄSIOR !

krzak
5 lat temu

dziedzic z mastalerzem powinni w końcu sami trenować.
fajna zabawa te miliony od urzędu miasta.

tomasz
5 lat temu

Tadeusz Krawiec

Znawca
5 lat temu

Tylko przypominam że od przyszłego sezonu w II lidze pracować mają trenerzy z licencją UEFA PRO!!! A wiadomo że przy obecnym budżecie nie stać Siarki na takiego trenera. Wyjątek jest taki, iz jeśli trener bez licencji wejdzie w sezon może warunkową ją prowadzić, lecz następny trener musi już taką licencje posiadać. Czyli logiczne jest co się będzie teraz działo w klubie… MACIEJ WOJNAR trenerem, dogranie przyszłego sezonu i od 2016/2017 od 3 ligi nowo zorganizowanej – To jest najwyższy pułap tarnobrzeskiej piłki.

KaRol
5 lat temu

wobec tego kto nastepnym bedzie trenerem?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x