Po meczu w Tarnobrzegu Zagłębie ukarane karą grzywny i zakazem wyjazdowym kibiców, Siarka zamkniętym sektorem dla kibiców gości

5 tysiącami złotych grzywny i zakazem wyjazdowym kibiców na trzy mecze zostało ukarane Zagłębie w związku z niestosownym zachowaniem kibiców podczas wyjazdowego meczu II ligi z Siarką Tarnobrzeg.

Z kolei na wniosek policji wojewoda podkarpacki wydał zakaz organizacji przez tarnobrzeski klub imprez masowych „podwyższonego ryzyka”. W bieżącej rundzie zakaz ten dotyczyć będzie meczu ostatniej kolejki ligowej, w którym to Siarka podejmie na własnym stadionie Raków Częstochowa. Dwa pozostałe mecze „podwyższonego ryzyka” rozegrane bez udziału kibiców gości, odbędą się w przyszłym sezonie – od decyzji wojewody klub zapowiedział odwołanie.

video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vertigo
8 lat temu

Co za oświecony umysł wpuścił sosonowiec z flagą Siarki i maskami?

kibic z UK
8 lat temu

Oj szkoda ze nie było tam angielskiej policji…w 5 mninut na stadionie zapanowałby porządek…chodze na mecze w anglii i takiego sycu dawno nie widzialem….po co oni (policja) tam stali ??? Śmiech mnie ogarnia jak to oglądam…to jednak dwa róźne światy… Policja chyba ze względu na to że sobie nie radzi z takimi chłopkami z sosnowca zamknęla tą trybunę…pan wojewoda powinien ogładnąć ten urywek i zmienić decyzję…szkoda gadać…

aaa
8 lat temu

Też mi ciężko zrozumieć to, że policja stoi poza stadionem.
Poza tym jak Siarka wybierała się do Rzeszowa każdy był kamerowany i podawał swoje dane personalne.
Jak to jest, że nie wyłapano konkretnych dzikusów dewastujących stadion. Co to za problem obczaić ich po ubraniu nawet jak mieli twarze zamaskowane.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content