Tarnobrzeg: Rusza kolejny sezon nad jeziorem (zdjęcia oraz video HD)

Tylko jeden wjazd nad jezioro, ustalony po konsultacjach z Komendą Miejską Policji w celu usprawnienia ruchu to najistotniejsza zmiana, jaka czeka wypoczywających nad Jeziorem Tarnobrzeskim – o tym, jak wyglądać będzie kolejny sezon poinformowano podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Nowością jest również plaża dla wypoczywających z czworonożnymi pupilami, znajdująca się niedaleko bazy dla płetwonurków, nad jeziorem mają również jeszcze w tym sezonie pojawić się dwa place zabaw dla dzieci, pierwszy przy marinie, koszt jego budowy wyniesie 150 tysięcy złotych i drugi, przy kąpielisku strzeżonym, za kwotę 100 tysięcy złotych.

Nie zmienią się opłaty za wjazd nad jezioro, które wynoszą 6 zł od auta i 3 zł od motoru. Nowością jest bezpłatny wjazd dla niepełnosprawnych, posiadających karty parkingowe. Za wędkowanie nad jeziorem trzeba będzie zapłacić 5 zł za dzień – opłata ta dotyczy mieszkańców Tarnobrzega i członków Polskiego Związku Wędkarskiego.

Nad jeziorem będzie działało siedem miejsc gastronomicznych.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radzio
6 lat temu

Już widzę korki na jednym wjeździe na weekendzie przy ładnej pogodzie. Nowych palm nie dostawi UM? Przecież fajnie one wyglądają.

mieszkaniec
6 lat temu

Taaaa te korki to tylko na złość Mastiemu, a będą ogromne, ale Prezydent tylko potrafi kasować niewygodne komentarze na swoim fanpejdżu, dobrze że tu nie ma takiej możliwości.

tbg
6 lat temu

Norbi jak dziecko – założył swój FP, ma tam „znajomych” i odciął możliwość komentowania i oglądania tego profilu przez wszystkich innych – czyli nie znajomych. To takie dziecinne – towarzystwo wzajemnej adoracji. Proponuje zrobić ściepe miejską na komplet zabawek dla Norbusia.

Obywatel
6 lat temu
Reply to  tbg

Popieram. Może jak się już wybawi, to przestanie się w końcu bawić telefonem na sesjach rady miasta…

obywatelsko
6 lat temu
Reply to  Obywatel

najlepiej żeby nie przychodził jak Kiełbik

właś iciel psa
6 lat temu

Dlaczego plaża dla psów jest tak daleko od miasta? Nie było innego wolnego kawałka plaży? Od strony Ocic? Trzeba będzie z bestią przeciskać się przez tłumy aby dojść do plaży.

Obywatel
6 lat temu

Wydaje mi się, że jest to odpowiedz na narzekania ludzi na zwierzęta. Większości, którzy nie mają pupila przeszkadza, że takowy biega po plaży, a właściciele czworonogów są zazwyczaj bardziej liberalni.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content