Patrycja Markowska wystąpi na Dniach Tarnobrzega

“Świat się pomylił”, “Nie zatrzyma nikt”, „Ocena” – autorka tych przebojów będzie kolejną gwiazdą tegorocznych Dni Tarnobrzega. Patrycja Markowska wystąpi na tarnobrzeskiej scenie w niedzielę, 31 maja. W trakcie tegorocznych obchodów święta miasta wystąpią również zespoły Strachy na Lachy, Wilki oraz Los Agentos.

Muzyka towarzyszy jej od urodzenia. Dziś Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej. W 2013 roku ukazał się kolejny album wokalistki zatytułowany „Alter Ego”, który pokrył się złotem. A zaledwie miesiąc temu premierę miał kolejny krążek „Patrycja Markowska Na Żywo“.

„Najbardziej rockowa, najciekawsza płyta w moim dorobku. Pracowaliśmy z zespołem zamknięci w studiu w górach. Było trudno i pięknie! Efekty zaskoczyły nawet mnie samą” – tak o płycie „Alter Ego” opowiada sama artystka. Album zapowiadało sześć teledysków: „Alter Ego”, „Dzień za dniem”, „Wielokropek”, „Ocean”, który Patrycja śpiewa w towarzystwie Artura Gadowskiego oraz „Nim się zamienisz w żart”, w którym wzięły udział dzieci członków rock&roll’owego zespołu Patrycji.

To właśnie album „Alter Ego” został okrzyknięty przez fanów najlepszym w karierze artystki. Sukces trasy koncertowej promującej ten album stał się inspiracją do rejestracji i wydania koncertu w formacie DVD.

1 Października 2014 r. publiczność zgromadzona w łódzkim klubie Wytwórnia była świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Na specjalnie przygotowanej scenie, przy niesamowitej oprawie świateł i dźwięku, artystka zaprezentowała utwory z ostatniej płyty Alter Ego oraz najbardziej znane przeboje ze swojego repertuaru. Utwory takie jak „Jeszcze raz“, „Deszcz“ czy „Świat się pomylił“ w aranżacjach koncetowych brzmią jeszcze lepiej i ciekawiej.

Premiera „Patrycja Markowska Na Żywo” – 13 kwietnia 2015 r.

Patrycja kocha grać koncerty “na żywo” i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu… Wokalistka wydała dotąd 6 solowych albumów i kilkanaście singli. Wiele jej utworów przez długi czas okupowało szczyty list przebojów. Patrycja ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień muzycznych, m. in. Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008). Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier, zdobyła Nagrodę Dziennikarzy i otrzymała Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok). Dwa krążki wokalistki – „Świat się pomylił” (2007) i „Patrycja Markowska” (2010) zyskały status Platynowej płyty.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lutek Narożniak
6 lat temu

Markowska, Strachy na Lachy, Los Agentos – litości !!! czy ktoś jest naprawdę głuchy, że zaprasza takie miernoty ?! To nawet nie jest 3 liga !

Jurand ze Spychowa
6 lat temu

miałem tego nie pisać, ale wiem z pewnego źródła, że w 3 kawałku Boni się rozbierze

Ojciec Mateusz
6 lat temu

cieszcie się kmioty, że będzie Markowska a nie spektakl Jędrusie

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content