SANDOMIERZ: Zdrowe i nowoczesne odchudzanie pod okiem specjalisty

Problem otyłości staje się jednym z głównych problemów cywilizacyjnych. Jemy w pośpiechu, co nam wpadnie w rękę, nie zważamy na ilość kalorii i zestawienie naszych posiłków. I nagle przychodzi czas, gdy spoglądamy w lustro, stajemy na wagę i… kłopot.

Gdy problem się pojawi, staramy się ograniczyć wielkość posiłków, stosujemy kolejne diety cud. Ale cudów nie ma, co zatem?

NAJLEPIEJ POWIERZYĆ SWOJE ZDROWIE SPECJALIŚCIE

Pomoc w skutecznym zdrowym odchudzaniu znajdziemy w poradniach dietetycznych i różnego rodzaju prywatnych gabinetach. Szukając jednak kompleksowej pomocy, warto skierować kroki do specjalistycznego centrum dietetycznego. Takim centrum jest niewątpliwie będąca liderem w zagadnieniach zdrowego żywienia i dietetyki, międzynarodowa sieć gabinetów Naturhouse, oferującą autorską dietę odchudzającą oraz regularne wsparcie specjalistów i firmowych suplementów. Nie wszyscy wiedzą, że salon tej sieci znajduje się w naszym regionie. Na bezpłatne konsultacje dietetyczne zaprasza punkt w Sandomierzu przy ul. Żeromskiego 11.

STRATEGIE ODCHUDZANIA

Podstawą każdego programu odchudzającego są diety opracowywane przez naukowców z Barcelony. Wybór diety dla danego klienta zależy od ilości nagromadzonych kilogramów, jego wieku, wzrostu, zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie oraz stanu zdrowia. Dietę wspomagają suplementy. Przyspieszają one przemianę materii, regulują pracę jelit i powodują, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Niewątpliwą zaletą sieci są cotygodniowe spotkania z dietetykiem i monitorowanie postępów odchudzania.

WSPARCIE MENTALNE

– Podczas stosowania diety, jak i w trakcie stabilizacji nowej masy ciała, klienci naszego centrum otoczeni są stałą opieką. W czasie cotygodniowych spotkań oprócz pomiaru tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej dostosowujemy dietę, modyfikując ją i wprowadzając odpowiednią suplementację. Jeśli cotygodniowa wizyta to dla naszego klienta zbyt mało, zawsze można liczyć na indywidualny kontakt telefoniczny czy za pomocą e-maila – mówi dietetyczka punktu Naturhouse w Sandomierzu, Ilona Kułaga.

Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji dietetycznej wraz z badaniami antropometrycznymi oraz pomiarem tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Wystarczy umówić się telefonicznie lub zostawić swoje dane kontaktowe wchodząc na stronę: http://zaproszenie.naturhouse-polska.com/

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Sandomierzu

ul. Żeromskiego 11
tel. 732-805-203

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Czwartek: 10.00-18.00
Wtorek: 8.00-16.00
Środa: 12.00-20.00
Piątek: 7.00-15.00

ARTYKUŁ REKLAMOWY
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skip to content