Tarnobrzeg: N.Mastalerz i Ł.Dybus zwołali konferencję dot. rzekomych nieprawidłowości w magistracie (video HD)

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej zwołanej dzisiaj, przez byłego prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza i byłego wiceprezydenta Łukasza Dybusa. Głównym tematem konferencji były rzekome nieprawidłowości, do jakich doszło w tarnobrzeskim magistracie.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oli
7 lat temu

Bynajmniej nie robią machloi i dają miasta za nasze pieniądze nie jedzą jajecznicy na śniadanie w UM już za niedługo minka wam opadnie po wyroku w Nowym Sączu

mieszkaniec
7 lat temu

oj ale żal ale żal dupe ściska nie możecie przeboleć przegranej od korytka się odgonilo i teraz hrum hrum jak byście byli uczciwi to mieszkańcy by wam zaufali

Nie dla Komora 24 maja
7 lat temu

I choćby przyszło stu Karolaków
I każdy zjadłby trzy miski flaków
I choćby nie wiem jak się wytężał
Nie popchną Bronka – taki to ciężar
I choć popychać będzie Majchrowski
Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
Nie dadzą rady podsadzić Bronka
I choćby Holland to filmowała
Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
Choćby Olbrychski machał szabelką
Gorzały pijąc butelkę wielką
A Penderecki wspólnie z Rubikiem
By napisali piękną muzykę
I choćby film ten zdobył Oscara
Bronek to kicha, obciach i siara

Pytanie
7 lat temu

Oni mowią o nieprawidłowościach w urzedzie miasta buaaahaahaaaaaa

Oddaliscie te pieniadze co rozdaliscie „urzednikom” po pierwszej turze wyborów od 300 zł do 13 tyś zł ??

obywatel
7 lat temu

hahahahah.. 😀 Panie Dybus, ale się Pan jąka i błądzi. Jakoś dziwnie się Pan stresuje. Czyżby sprzedawanie wizerunku i praca jako (hmm-nie bardzo wiem jak to określić), to jedyna Pana szansa na zarobek? Trochę godności i pokory. . .
Bardzo jestem ciekaw kto prosił Pana o powrót do funkcji publicznych?
.
Końcówka: „zachęcam do kontaktu ze mną i radnym Mastalerzem”, dlatego Mastalerz ukrył możliwość wglądu i dodawania komentarzy na jego profilu na facebooku? Brak konsekwencji. .

Gość
7 lat temu
Reply to  obywatel

Obywatelu – pewnie wyłączył bo ludzie pokroju podobnym opluwali go na lewo i prawo. I ot cała prawda.

obywatel
7 lat temu
Reply to  Gość

Pani/Panie Gość. Wbrew temu co mi zostało wytknięte obserwowałem profil byłego(na szczęście) Prezydenta. Nie było tam żadnych „opluć”. Jeśli wszyscy byliby mojego pokroju, to nie byłoby nikomu czego zarzucać, więc wypraszam sobie.
Ludzie w wyborach pokazali dosadnie, że nie chcą tych dwóch Panów!!! Nie chcą, bo zrobili z Tarnobrzega jakieś gnijące miasto. Fundusze na jezioro głównie płynęły z zewnątrz i płynęłyby bez znaczenia kto byłby Prezydentem. Robienie dróg i chodników? Nie liczy się ilość, ale jakość. Asfalt wyborczy Pana Dziubińskiego był o wiele lepszej jakości, bo trzyma się do dziś i ma się dobrze mimo ciężarówek.
Po prostu Ci panowie są żałośni i nieefektywni! Nikt nie chce mieć bogatego miasta, ale bez perspektyw! Ludzie chcą mieć możliwość zarabiania!
Jeśli za czasów Mastalerza zatrudniano po znajomości nawet nauczycielkę w „górniku”, to na prawdę było coś nie tak!!!
Teraz przy bonie organizacyjnym nie ma takiej opcji. No i dyrektorzy nie będą tak żałośnie się płaszczyć przed Prezydentem…

obywatel
7 lat temu

Taka dygresja na koniec:
Więcej ruchu Panie Dybus i Panie Mastalerz. Trzeba dotleniać mózg. : )

DAE
7 lat temu

to ten przelicznik nie jest jednakowy we wszystkich szkołach ??? czyli znów są równi i równiejsi ?????????

Kludia
7 lat temu

haha, Dybusa wypuścił Mastalerz i ma ubaw. No i wreszcie może się chłop wygadać. Na sesjach bidokowi nie dają to dziś popuścił wodze i gadał, i gadał i gadał…….. i gadał….

quatros
7 lat temu

Zapomniał wół jak cielęciem był

J23
7 lat temu

MASTALERZ TY NARCYZIE CHŁOPKU ROZTROPKU

Gość
7 lat temu
Reply to  J23

Co G. zapłacił za hejtowanie?

oburzony
7 lat temu

A te komentarze wszystkie to z jednego IP? 😀 Bo podobny ból z nich płynie 😀

gość
7 lat temu

Jacy tępi ludzie skupiają sie na cechach zewnętrznych, niech beą grupi , narcyzowaci ale do cholery sprawdź jeden drugi człowieku obiektywnie co sie zmieniło i działo za rządów Mastalerza jaka kasa do tego maiasta przyszła i dla takich tępaków jak TY jeden z drugim , jezioro, ulice, utrzymanie szkół mimo wszystko i jak wyglądała kampania. Tylko fakty i liczby ale tępe czołowieki wolały decydować przy wyborach o dalszym losie miasta kierując sie złośćia ale na samych siebie bez żadnej wiedzy zagłosuje na Kiełba przeciwko Mastalerzowi i co … 6 miesiecy rządów i gÓ…O , bo nagle problemy z oświatą, nie ma inwestorów , jakieś kolesiowskie układy pracowników, PODWYŻKA WODY,i cała reszta ale jak przypominam sobie plakaty z gościem w zielonym krawacie to miało być inaczej!!!!! Ale dalej hasło nie lubię Mastalerza jest pierwsze i tylko to dla tępych mieszkańców się liczy , trochę trudu włóż jeden z drugim i sprawdź jak było naprawdę. A Dybusowi i Mastalerzowi możecie skoczyć sa za inteligentni dla WAS, jak obudzicie się kiedyś w d.p.ie to na klęczkach do nich zawyjecie > Nie jestem z natury wulgarna ale jak czyta się niektóre komentarze dotyczące wyglądu czy narcyzowania to lepiej niech te czołowieki popatrzą na swoje… Czytaj więcej »

Gość
7 lat temu
Reply to  gość

Ja zadałbym pytanie bardziej konkretnie:
1- ile środków zewnętrznych Kiełb ściągnął do Tarnobrzega?
2- czy już odwiedził może wojewodę?
3- a może był już u marszałka?
bo mam nieodparte wrażenie że zajmuje się tylko wymianą kadr w urzędzie, wyjazdami edukacyjnymi m.in. z Kociubą do Włoch, 🙂

wyborca
7 lat temu

Przez najbliższe 3,5 roku Kiełb ze świtą będą się bawić i gówno mu zrobicie. A co do wyborów to niestety w naszym pięknym kraju nie głosuje się na kogoś tylko przeciw komuś. Tak było w Tbg, teraz będziemy głosować na mniejsze zło podczas wyborów prezydenckich. Takie kurna czasy i kandydaci.

mieszkanka
7 lat temu

Panie M i Panie D odpuść i wstydu oszczędź jak nie sobie to dzieciom ….które to w Tbg żyją i mieszkają. Nie czepiaj się człowieku bo nadęty jak balon jesteś. A nowa jakość jest nam mieszkańcom na rękę ha ha ha
A i jeszcze jedna skromna uwaga na ulicy szerokiej powstała nowa firma …zainteresujcie sie wizytą w tamtym miejscu to może i wizerunek sie poprawi i sylwetka

gość
7 lat temu
Reply to  mieszkanka

tępa mieszkanko idź do lustra bo masz chyba kompleksy i nie pisz takich głupot bo mózg ci całkiem wyparuje idź porysuj może to nie wymaga takiego myślenia a sory ….Ty tylko oglądałaś nie słuchałaś przeciez i tak ztyego nic nie zrozumiesz.

gość
7 lat temu

brawo p.Dybus, brawo p.Mastalerz!!!!

vertigo
7 lat temu

Były prezydent spędzał czas z płcią przeciwną to i czas wolny po pracy w urzędzie z płcią przeciwną spędza obecny. Hormonów żaden samiec nie przezwycięży, ludzkiej natury nie oszuka! Nikt zdrowy nie sądzi, że facet nie czuje genetycznej potrzeby by zapylać gdzie się da. Jedni robią to po kryjomu a inni nie. Nie wiem jak to jest u nas, ale z powyższych komentarzy sądząc to coś na mieście musi być widać…skoro ludzie widzą to i muszą mieć powody do gadania. Ja tam nic nie widziałem zdrożnego, więc nie wiem… 🙂

DO GOŚCIA
7 lat temu

do gościa a raczej pani dybus-grosickiej. chyba zabolały komentarze o mężusiu więc trzeba się uaktywnić:)

yyy
7 lat temu

Oj oj oj … boli … A może najpierw wytłumaczcie się Panowie z własnych grzeszków. Może jakiś komentarz do nieprawidłowości w UM za Waszych rządów. Coś o częściach samochodowych o bucikach …

Tomek
7 lat temu

Również chciał bym wiedzieć czy prezydent nie złamał prawa przy zatrudnieniu sekretarza miasta. Normalnym powinno być aby opozycja patrzyła władzy na ręce. Dlatego cieszy mnie ta konferencja, która powinna zmobilizować obecną władzę. Chyba jest coś nie tak skoro prezydenta nie ma na 3 sesjach rady miasta. Radnych się boi?

kryspin
7 lat temu

pohańbiony przez wyborców błędny rycerz i jego wierny giermek.
brakło tylko rumianego,przewodniczącego i likwidatora i mielibyśmy całą grupę towarzyską,która doznała szoku po tym jak niewdzięczni zazdrośnicy odebrali im mandat by dalej uszczęśliwiali nas swoją wolą.

transparętny
7 lat temu

Mastalerz i Dybus zadali konkretne pytania w wy tylko plujecie. Widać klasę a niektórym słoma z butów wystaje. Jeżeli obecna władza nie ma nic do ukrycia to mam nadzieję, że niedługo wyda stosowne oświadczenie i rozwieje wszystkie wątpliwości radnego Mastalerza oraz byłego vice Dybusa.

brq
7 lat temu

tym (p)anom już dziękujemy

Tbg
7 lat temu

Dziwią mnie negatywne komentarze kierowane pod adresem Pana Dybusa i Pana Mastalerza. Jak sobie dobrze przypominam Pan Kiełb w kampanii równo negował poprzednią ekipę i jednocześnie obiecywał co się tylko dało aby tylko uzyskać poparcie. A co obiecywał – niskie podatki, najazd inwestorów na Tarnobrzeg tylko trzeba podgonić P. Mastalerza, obiecywał normalność, transparentność, przejrzystość działania, poszanowanie prawa, nadto wieścił że polityka oszczędzania na oświacie odejdzie w przeszłość i będą za jego prezydentury mało liczebne klasy etc, etc. I co z tego wyszło? Jak na razie blado wyglądają jego rządy. Dlatego brawo dla Pana Dybusa i Pana Mastalerza. Macie Panowie pełne prawne przyzwolenie aby tym Panom patrzeć na ręce. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

driver
7 lat temu

Jeżeli krytyka jest rzeczowa to czemu nie. Byle chamstwa nie było bo nie lubię.

kryspin
7 lat temu

nikt nie krytykuje.
poczekamy na rozstrzygnięca sądowe a nie na domysły i złudzenia obu panów,którym wyborcy dość wymownie podziękowali.wystarczy wspomnieć wynik pana vice i pana prezydenta na osiedlu na którym mieszka.
to,że im się coś wydaje nie ma żadnego znaczenia bo nie są to jacyś intelektualni giganci a raczej mali chłopcy,których pogoniono z piaskownicy.ot co.

Głos na Andrzeja Dudę
7 lat temu

Andrzej Duda Prezydentem ! Andrzej Duda Prezydentem !

https://www.youtube.com/watch?v=cRkExW8aCE0

Jacek
7 lat temu

To, że to Pan Wojciech Brzozowski widnieje na stronie to raczej wina administratora tej strony, ponieważ nie zaktualizował treści. Raczej takie uwagi powinny trafiać właśnie do administratora strony tej firmy a nie do magistratu. Szkoda czasu na takie „ogromne” problemy jak ten.

Jadzia
7 lat temu

Ryba psuje się od ogona a nasz Kiełb pcha swój ogonek gdzie popadnie.

tomasz
7 lat temu

Mastalerz jak tam twoj strój górnika za 4 tysiaki? dobrze, ze jestes juz przeszloscią bo kto wie jakie jeszcze twoje fanaberie musiałby finansowac biedny podatnik tarnobrzeski, może w tym roku byś sobie zażyczył kostium kosmonauty za 10 tys albo jakiś kolejny kufelek za tyiąc złotych do kolekcji haha

Gość
7 lat temu
Reply to  tomasz

TOmaszu, Tomaszu, do psychiatry i to szybko bo coś z główką nie tak!

Nie dla Komora 24 maja
7 lat temu
j23
7 lat temu

do gościa wyliż jeszcze dupe Mastalerzowi przydupasie

oberiks
7 lat temu

Szczyt cynizmu i hipokryzji, panowie jesteście żałośni, chyba nawet mi Was szkoda…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
38
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content