Tarnobrzeg: Trzeci dzień święta miasta z Patrycją Markowską i Sylwią Grzeszczak (fotoreportaż oraz video HD)

Tym razem aura dopisała i niedzielne świętowanie odbyło się bez deszczu. Koncertową część wydarzenia otworzył zespół Zgrzytelsi, po którym na scenie wystąpiła gorąco przyjęta Patrycja Markowska. Po koncercie elektryzującej wokalistki przyszedł czas na rodzimą gwiazdę – Bożenę Mazur czyli Los Agentos. Tegoroczne obchody święta miasta zakończył koncert Sylwii Grzeszczak oraz pokaz sztucznych ogni.

Video już wkrótce. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
999
8 lat temu

Z tego co widzę na zdjęciach to Łatwiej będzie Wilno i Lwów przyłączyć do Polski niż pozbyć się zapowiadacza Dumy. Systemy się zmieniają, Rządy upadają, a ten spec od wszystkiego i niczego jak trwał tak trwa. Żenuła.

uczestnik
8 lat temu
Reply to  999

Byle kogoś pojechać… Jakie to polskie. Nie wiem co masz do Piotrka Dumy, byłem z dużą gromadą znajomych i nikt nie zwrócił uwagi że coś w tym jest nie tak. Miało miasto wynająć jakiegoś prowadzącego celebrytę za kupę kasy?

Batman
8 lat temu
Reply to  uczestnik

Piotrek to Ty?

Lutek Narożniak
8 lat temu

pewnie chodzi o to, że ludzie woleli by oglądać na scenie atrakcyjną laskę (może być głupiutka) niż rozjechaną żabę. Przy okazji zapytam uczestnika – jak wypadł show Boni? Był szał pod sceną? Rozebrała się?

Tomasz
8 lat temu

co do Dumy, to nie moge zdzierżyć, ze wygryzł spikera na meczach, facet, ktory wczesniej pełnił przez całe lata tą funkcje o miał taką barwe głosu, ze mógłby byc lektorem w filmach a wsadzono w jego miejsce tego skrzeczącego amatora.

Lutek Narożniak
8 lat temu
Reply to  Tomasz

otóż to

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content