Tarnobrzeg: Zaginął 16-letni Szymon Mikołajczyk

Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Szymona Mikołajczyka, 16-letniego mieszkańca Alfredówki, w gminie Nowa Dęba. Nieletni wyszedł z domu 8 czerwca 2015 roku o godzinie 7.15, miał udać się do szkoły w Nowej Dębie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 176 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, oczy brązowe, twarz owalna. W chwili zaginięcia ubrany był w niebieską koszulkę, brązowe spodnie z parcianym paskiem na klamrę, w białe buty sportowe. 16-latek posiadał ze sobą torbę w kolorze zielonym, w której były książki i zeszyty szkolne.

Ostatni raz widziany był wraz z rowerem 8 czerwca br. około godziny 9, przed budynkiem Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 1.

Informacje:
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, tel. (15) 851 34 16, (15) 851 33 10 lub tel. alarmowy Policji 997.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LOLEK
5 lat temu

Niemożliwe aby zaginął chłopak w tym wieku ot tak sobie. Więc wszystko się powinno ułożyć. Miejmy nadzieję że wróci normalnie do domu. Co na to koledzy ktoś musi coś wiedzieć. Miałem podobne zdarzenie z synem rok temu. Na szczęście w nieszczęściu odnalazł się w szpitalu w innym mieście po nieszczęśliwym niegroźnym wypadku. Telefon miał rozładowany, pech nie miał dokumentów nikt nie powiadomił dopiero po prywatnym śledztwie udało się jakoś po dwóch dniach dotrzeć do celu. Współczuję rodzinie bo wiem co my przechodziliśmy. Trzymam za szczęśliwe zakończenie.

mieszko
5 lat temu

Oby się znalazł

ata
5 lat temu

już się odnalazł cały i zdrowy!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x